Wpis z mikrobloga

  • 2
@Ka4az Mi ciężko spać z 3 latka, a co dopiero z 10 latkiem :D. Można się tak przespac 1 noc, ale nie wyobrażam sobie tygodnia.
Dla mnie komfort na wakacjach to osobna sypialnia, własną łazienką i salon z kuchnia. I jedynie tak wynajmuje.
  • Odpowiedz
I jedynie tak wynajmuje.


@inga: i za to szanuje. Tamten koleś najchętniej by wynajął kawałek podłogi w innym wynajmowanym pokoju ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aha i zapomniałem o cenie, 350 zł za dobę dla 3 osób w 2 osobowym pokoju z 1 rozkładana kanapą w stylu PRL XD
  • Odpowiedz
  • 5
@DerMitteleuropaer Dlatego zmieniłem urlop na przełom sierpnia i września, dużo taniej, mniej ludzi no i gówniaki będą zajęte wybieraniem flamastrów do szkoły, a nie darciem ryja na plaży( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Ka4az: a dlaczego akurat Wladyslawowo? Tam nie jest zbyt ladnie to takie Nadmorskie Zakopane nabite dresami i januszami. A jesli mysleli o Ustce to zobacz np Poddabie - niedaleko a schowane w lesie.A jak ma byc wiecej ludzi to Rowy. A w okolicach Wladka duzo ladniejsza plaza w Debkach- z ujsciem Piasnicy, albo Bialogora. Dalej na zachod od Bialogory -Lubiatowo - ale tam to juz trzeba jechac z rowerami, bo do
  • Odpowiedz
@DerMitteleuropaer: I te skosy ograniczające przestrzeń użytkową, wynajęcie takiego domku na tydzień gdzie po 4 dniach można dostać #!$%@? z nudów, minimalistyczne wyposażenie nie pozwalające ugotować nic więcej niż podstawowe dania. Brakuje jeszcze dywanu z jakiegoś zwierza, rogów, jakiś czaszek jeleni/głów ryb xD
  • Odpowiedz
  • 0
@autobusokar to nie wiem jak szukałeś, bo ja byłem z różową w ostatnim tygodniu czerwca w Jastrzębiej Górze za 220 zł za dobę z przepysznymi śniadaniami.
  • Odpowiedz
skończcie te #!$%@?, że bałtyk jest drogi
Pokój na 6 nocy przykładowy od poniedzialku do niedzieli 6-13 sierpień Jarosławiec
szczyt sezonu 280 zł za noc, a gorszy standard idzie znaleźć za 200 zł
@Ka4az Ustka jest droga bo dojeżdza tam pociąg. Wszystkie miejscowości gdzie nie dojeżdza pociag z dostawą Polaków i ludzi, którzy żyli kiedyś na ukrainie będą tańsze
Alfiarz - skończcie te #!$%@?, że bałtyk jest drogi
Pokój na 6 nocy przykładowy od po...

źródło: 2023-07-11 01_44_34-Piaskowy Brzeg, Jarosławiec aktualne ceny na rok 2023 Mozilla Firefox

Pobierz
  • Odpowiedz
Ustka jest droga bo dojeżdza tam pociąg. Wszystkie miejscowości gdzie nie dojeżdza pociag z dostawą Polaków i ludzi, którzy żyli kiedyś na ukrainie będą tańsze


@Alfiarz: XD, to jeśli mam jechać samochodem, płacić dodatkowo za benzynę to tym bardziej wakacje za granicą wychodzą taniej
  • Odpowiedz
Jeżdżę co roku na wakacje, góry lub morze, nigdy nie mam problemów z wyszukaniem, a jestem wybredny.

W tym wątku widzę znalazło by się paru, co wchodzą do restauracji, zamawiają rybe i zdziwieni, że płacą za swój obiad 150zl xD bo przeoczyli fakt iż - dorsz 30zl 100g
  • Odpowiedz
@dj_mysz W zeszłym roku byłem tydzień w Albanii i Macedonii. codziennie nocleg w innym miejscu i nigdzie za 6 osób nie zapłaciliśmy więcej niż 70 euro.

W tym roku Czarnogóra i zobaczymy, ale plan wyjazdu zakłada mniej noclegów zorganizowanych bo ostatnio nas męczyło że mamy już zarezerwowane i koniecznie musimy na noc gdzieś dojechać.
  • Odpowiedz