Wpis z mikrobloga

@bylembordo: a fotel do spania policzyłeś?xd

Tak, to dużo, za beznadziejny standard i napchanie łóżek do jednego pokoju. Dla przykładu podsyłam fotkę z apartamentu w Czarnogórze, który składał się z jednego dużego pokoju i sypialni. Byliśmy we trójkę i wyszło 85 zł od osoby (przy okazji lepsza pogoda i na miejscu wartościowe atrakcje turystyczne). Gdyby upakować tam łóżka w taki sposób jak powyżej to zmieściłoby się tam w znacznie lepszych warunkach
f.....r - @bylembordo: a fotel do spania policzyłeś?xd

Tak, to dużo, za beznadziejny...

źródło: 270156510

Pobierz
  • Odpowiedz
@bylembordo: a tu był cały dom, przy starym mieście w Kotorze. Wyszło 65 zł na osobę, ale bez problemu dałoby się tam upakować 12 łóżek, w taki sposób jak powyżej (w domu było jeszcze piętro). Mmm... cóż za komfortowe wczasy. Po bałtyckiemu to 17 zł za noc!
f.....r - @bylembordo: a tu był cały dom, przy starym mieście w Kotorze. Wyszło 65 zł...

źródło: 47332233

Pobierz
  • Odpowiedz
@frequenttraveler: gosc na bookingu wpisal 5 osob i to wyskoczylo jako oferta za tydzien. To nie jest tak ze masz mieszkanie na 3 osoby i bierzesz 300zl a jak przyjdzie 6 osob to tez bierzesz 300zl i wychodzi 50zl na osobe a tak napisales odnosnie Czarnogory. Dodatkowo w Polsce sa zupelnie inne koszta niz w Czarnogorze.
  • Odpowiedz
@bylembordo: ech, chłopie... z cenami na osobę robię sobie żarty, choć zdarza się, że ktoś rozlicza apartament za cały obiekt, ale oczywiście nie wstawia tam 100 łóżek.

Problem jest w jakości i... przyzwoitości. Ten pokój ze zdjęcia urąga godności ludzkiej. To są warunki za które można zapłacić może 30 zł osoba. Normalne obiekty dla 5 osób zapewniają jakieś minimum prywatności, mają oddzielne pokoje i dużą przestrzeń. Zwróć uwagę, że za trzy
  • Odpowiedz
Szukam właśnie rodzicom hotelu nad morzem. Wybrali Władysławowo lub Ustkę, jadą z moją młodszą siostrą (lat 10). To jest jeszcze większa patola niż górale XD


@Ka4az: jedzcie w zachodniopomorskie, duzo lepszy standatrd
  • Odpowiedz
Problem jest w jakości i... przyzwoitości. Ten pokój ze zdjęcia urąga godności ludzkiej.


@frequenttraveler: zgadzam sie, ale to jest ekstremum, ktore pewnie i tak sie wynajmie bo ludzie wciaz potrafia przyjechac i szukac na miejscu. Generalnie patrzac na infrastrukture noclegowa w Polsce to moim zdaniem jest dobrze, ale wiadomo ze na wykop przebijaja sie tylko negatywne informacje.
  • Odpowiedz
właśnie wynająłem w Ustce za 160 zł dobę w całkiem spoko standardzie także rodzice będą zadowoleni XD


@Ka4az: jako fan i samozwanczy ekspert - zmienillbym zdecydowanie na Zachodniopomorskie

+ jeziora
+ dużo wyższy standard
+ możliwość wyprawy do Niemiec już teraz przez tunel
+ mniej tłoczno

To 160zł to za osobe?
  • Odpowiedz
@bylembordo:

Generalnie patrzac na infrastrukture noclegowa w Polsce to moim zdaniem jest dobrze, ale wiadomo ze na wykop przebijaja sie tylko negatywne informacje.


To zależy. Ja też jestem daleki od opinii, że np. u nas (albo podobnych państwach) standard jest niższy niż w Europie Zachodniej. Wcale nie, relatywnie tania siła robocza i dopiero rozwijający się rynek sprawiły, że u nas powstało sporo fajnych obiektów, z dobrą jakością i dobrą ceną. Dobrze
  • Odpowiedz
cale nie, relatywnie tania siła robocza i dopiero rozwijający się rynek sprawiły, że u nas powstało sporo fajnych obiektów, z dobrą jakością i dobrą ceną.


@frequenttraveler: korzystamy tez z efektu opoznienia. U nas hotele to obiekty stosunkowo nowe i przemyslane vs np Niemcy.

Co innego jest w mniejszych regionach turystycznych. Tu można mówić o pewnym braku kultury biznesowej, bo właśnie część właścicieli nie inwestuje z myślą "i tak wezmą i zapłacą".
  • Odpowiedz