Wpis z mikrobloga

jak tam 3 dniowa operacja specjalna? Zmalaua urosła?


@Pasterz30: Krym w 3 dni xD.

Szef Głównego Zarządu Wywiadu Ministerstwa Obrony Ukrainy Kyryło Budanow przekonuje, że jego przewidywania odnośnie terminu odbicia Krymu są aktualne. Twierdzi, że stanie się to do końca wiosny. Oznaczałoby to, że do walk o półwysep może dojść w czerwcu
@BFyre nie mówię, że jestem wyjątkowy tylko że bawią mnie wykopki, które myślą że jak nie robisz loda każdemu Ukraińcowi to na pewno popierasz kacapów. To że nie żyje jakimś konfliktem w egzotycznym dla mnie kraju to ignorancja? Ja #!$%@? xD Konfliktem w Jemenie też się tak interesujesz ignorancie?
@Joii: nie, może dlatego że konflikt w Jemenie dzieje się daleko i ma zerowy lub prawie zerowy wpływ na nasz kraj? I nie jest sprowokowany przez państwo które i nam wygraża na każdym kroku? A jeśli siedzisz poza Polską (bo tak to brzmi skoro aż tak ostentacyjnie cię to nie obchodzi) to się nie produkuj bo #!$%@? masz do gadania o tym co jest dla Polaków ważne a co nie.
@lubie_pic_kakao nie, nie dzwoniłem. Odpowiadałem na to jak tam kacapska operacjia, która lata mi koło #!$%@?. Ale jak tego nie rozumiesz to szkoda na ciebie tracić czasu, więc wypad
@BFyre kacapski imperializm rozwalił sobie mordę na najbiedniejszym kraju Europy, więc pisanie w 2023 roku jak to bardzo zagraża Polsce to ukraińska propaganda.