Wpis z mikrobloga

Chłop się odważył pójść do WC pociągu. Strasznie się bałem że nie będę wiedział jak otworzyć.
Ale też mi serce zaczęło walić. I jak wracałem na miejsce to strasznie się w głowie kreciło wśród ludzi. Myślałem że na pewno mam gdzieś wielką plamę na spodniach.

#przegryw ##!$%@? #nerwicalekowa #fobiaspoleczna #qewnakwadracie
qew12 - Chłop się odważył pójść do WC pociągu. Strasznie się bałem że nie będę wiedzi...

źródło: temp_file1327439290310737253

Pobierz
  • 31
@qew12: Kible w pociągu to jest coś potwornego, mimo, że na co dzień praktycznie nie miewam parurozy, tak w pociągu zawsze mam blokadę, bo się to wszystko trzęsie i mam jakiś podświadomy lęk że szarpnie bardziej i się ojszczam. Z tego powodu zawsze staram profilaktycznie odlać przed większą podróżą xD
@qew12: ale Ci chłopie współczuję, pamiętam jak miałem 16 lat i przechodziłem podobne męczarnie. Bałem się otworzyć okna w autobusie jak było mi duszno, bo "co ludzie powiedzą" albo wyobrażałem sobie milion sytuacji gdzie np. zrobię coś nie tak podczas otwierania okna, ludzie mnie wyśmieją czy ktoś się "spruje", że otworzyłem okno. Ten pier***** strach mocno ograniczał życie a był bezpodstawny. Życzę Ci, żebyś jak najszybciej miał "#!$%@?".