Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Android
  • 2
@ardan95 nie mam, też szukałem takiego stroju i takiego kroju, nie znalazłem. Kupiłem inny, ale nie ten rozmiar i inba w domu była. Jak znajdziesz to daj znać :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 64
@Franekdolas23 tak, bo na codzień nie interesuje się bielizna i się nie znam. A Ty jak kupujesz samochód bo widziałeś na mieście taki czy kupujesz takie auto którego nigdy nie widziałeś?
  • Odpowiedz
@Bsapek: porównujesz kupienie sobie samochodu do kupowania swojej babie bielizny bo ci bryknal na plaży..
Ps. Ta Twoja baba co wrzuciłeś zdjęcie w kuchni ma TROCHE inna figurę;)
  • Odpowiedz
@Bsapek: Byłem ostatnio we Włoszech i mi np się podobało, że tam bardzo dużo kobiet chodzi bez staników, nawet na plaży się zdarzyły przypadki topless (i nie mówię tutaj o 70 letnich grubych Niemkach jak w np. Świnoujściu, tylko o młodych ładnych kobietach).
  • Odpowiedz
@Bsapek:
Jprdle - ale dzban z Ciebie.
Robić zdjęcia dup z ukrycia.
Chwalić się w sieci.

Niech zgadnę - nawet nie marzysz że taką wyrwiesz. Nawet nie wiesz jak zacząć... .
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@w0jmar ja już swoją wyrwałem, a te zdjęcie moja mówiła żeby zrobić. Bo mam takiego kolegę zboczeńca co za wszystkim się ogląda i żartem mu wysłałem że nie dałby radę tu chodzić.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@sayanek też mi się to podoba. Raz nawet rozłożyły się obok na leżakach chyba rodzina ze Szwecji, i wszyscy bez staników, matka i 2 chyba córki, nad wszystkim czuwał stary ????
  • Odpowiedz