Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Android
  • 4
@Linnior88 a co kto robi teraz czy se wali czy nie to nie moja sprawa. Ja sobie do tego nie waliłem, ot spojrzałem ze ładny tylek. A zdjęcia niech se robi byleby nie chamsko. Przejrzałem Twój profil i wiem o co Ci chodzi. Masz żal że Tobie nikt nie zrobi takiego zdjęcia bo jesteś po prostu ulaną lochą z nadwagą i przeszkadzają Ci ładne zdrowe pośladki.

Swoją drogą czemu na wykopie jest
@Bsapek: no akurat to frustratem jedzie od Ciebie na kilometr sam sposób wypowiedzi o tym mówi
Agresja najczęściej jest odpowiedzą na prawdę więc domyślam się jakim zerem musisz być
@Bsapek: prezentowanie relacji na zboczenia niektórych ludzi to nie frustracja a zdrowy rozsądek , niech ktoś strzeli fote twojej matce w majtkach i zobaczysz czy będziesz klaskal na wypowiedzi wykopów pod tym zdjęciem
Broniąc zboczencow sam się nim stajesz
via Android
  • 0
@Linnior88 tam nie ma twarzy, nie można zidentyfikować tej osoby. A nie moja sprawa kto ma jakie zboczenia. Wizażystki czy kosmetyczki też jedziesz ze wrzucają zdjęcia swoich prac na relacje? A może ktoś ma fetysz stóp i sobie walo pod te zdjęcia? Nie popadaj w paranoje