Wpis z mikrobloga

@Sefton: Zakładam, że kupiłeś za kasę którą zarobiłeś więc niech spier ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet gdybyś kupił za dużo, bez znaczenia. Nie staraj się na siłę udowadniać, bo jej nie fascynuje to czy faktycznie tylko to, że się pocisz nad tematem
@Sefton:
Ale ja zrozumiałem. I w sumie się zgadzam.

To, czy w tej w kłótni masz rację, czy nie masz, jest w sumie bez znaczenia. Kluczowy jest fakt, że się "spociłeś".

I następnym razem, kupując cokolwiek do jedzenia trzy razy się zastanowisz. Nie dlatego, żeby nie przepłacić, nie dlatego, żeby się nie zmarnowało - w imię samego tylko uniknięcia awantury, i bezsensownej dyskusji o cenie pierogów.

Tak to, niestety, działa.
@Sefton:

Ale ja zrozumiałem. I w sumie się zgadzam.


To, czy w tej w kłótni masz rację, czy nie masz, jest w sumie bez znaczenia. Kluczowy jest fakt, że się "spociłeś".


@RandomowyMirek: To, że coś zrozumiałeś kompletnie nic nie znaczy. Co do specenia, to moja różowa i ja mamy większą beke z takich wykopków jak ty niż z seriali na Polsat
@Sefton: gdzie ty te pierogi kupowałeś? Pierogi może 15 zł kosztują za kilogram


@brednyk: W lokalnym sklepie, lepione przez żywe istoty a nie maszynę. No i z gęsią a nie z byle świnią. Na cenę nie narzekam, byłem świadomy ceny. A jakość do ceny jest idealna