Wpis z mikrobloga

Chciałbym zapytać środowisko #przegryw co właściwie jest takiego złego w #tinder? Przecież to urzeczywistnienie korwinizmu, tylko w nieoczywistym miejscu. Kobiety oraz mężczyźni na wolnym, nieregulowanym przez państwo rynku dokonują w swoim interesie transakcji, których intencją jest zaspokojenie indywidualnej potrzeby, bez ingerencji państwa działającego w imieniu "interesu społecznego" oraz bez ograniczeń dot. lokalizacji ludzi. Czy nie za takie ideały zasypiał na ławach sejmowych Janusz Korwin-Mikke? Osobiście jestem dumny z naszych kobiet, że tak dobrze się odnajdują w nowej wolnorynkowej rzeczywistości, a presja ze strony liderów rynku matrymonialnego podniesie poziom świadczonych usług przez wszystkich mężczyzn z zyskiem dla nasz wszystkich.

Zapraszam do dyskusji również #bekazkonfederacji oraz #bekazprawactwa
Tremade - Chciałbym zapytać środowisko #przegryw co właściwie jest takiego złego w #t...

źródło: TAK-TRZEBA-ZYC-SLAWOMIR-MENTZEN

Pobierz
  • 24
A do tego mieszane dzieci rzadziej są zepsute niż niemieszane.


@Invisiblinio: Masz błędne przekonanie, że brzydule są w związkach mieszanych z ładniejszymi od siebie facetami. To, że ze swoimi psiapsiułkami przy kawie sobie tak słodzicie rzeczywistość nie oznacza, że tak jest.
w związkach mieszanych z ładniejszymi od siebie facetami.


@Pharos: nie muszą być ładniejsi. Po prostu jak geny się mieszają z dwoch różnych wiader to jest mniejsza szansa na taki sam zły gen od obu stron, a dopóki drugi rodzic dałby dobry to się nic nie spieprzy. Znam matki które celowo dały się zapłodnić obcokrajowcowi, żeby mieć ładne dzieci. Takie potworki jak ten mem z youtuba zdarzają się rzadko.
Znam matki które celowo dały się zapłodnić obcokrajowcowi, żeby mieć ładne dzieci.


@Invisiblinio: Jak ktoś używa argumentu, żeby udowodnić swoją tezę, że zna kilka osób które coś tam, to od razu rysuje mi się uśmiech na twarzy. Możesz im przekazać, że to tak nie działa.Uroda córek jest mocno skorelowana z urodą ojców. W przypadku chłopców nie wykazano takiej korelacji:

W przypadku Homo sapiens w badaniu 837 par bliźniaków wykazano, że wskaźniki
@Pharos: ani razu nie napisałam o atrakcyjnej twarzy. Wysoki wzrost tych synów, umięśnienie, układ kostny, duża osobowość, charyzma nadrabiają dużo i teraz nawet przy twarzy 6-7/10 mają branie. Wśród celebrities tak samo, więc nie muszę argumentować samymi koleżankami.

@RyouNarushima Ja akurat wolę białych, ale sama wolałabym być mieszana.

Na pewno brzydkie dziecko społodzone przez brzydką ulaną p0lkę i karłowatego mokebiaka będzie bardzo ładnym dorosłym


A jednak. Za 10 lat będziecie to
ani razu nie napisałam o atrakcyjnej twarzy.


@Invisiblinio: Przecież w tej pracy naukowej jest mowa o attractiveness, and for femininity/masculinity a nie o twarzy. Ja również napisałem o atrakcyjności tudzież urodzie, a nie o twarzy. Ty w ogóle czytasz co się do ciebie pisze? Weź głęboki wdech i przeczytaj to co napisałem jeszcze raz tylko spokojnie.

Wysoki wzrost tych synów, umięśnienie, układ kostny, duża osobowość, charyzma nadrabiają dużo i teraz nawet
@Pharos: 3x jest tylko o twarzy, no a reszta sie zgadza (tzn że ciało wynagradza)
Normalnie żyją, towarzysko dynamiczniaki, a do tego ta ich mniejsza atrakcyjność twarzy nie polega na tym, że mają jakieś ubytki w żuchwie, szczęce (jak różne zdjęcia z #przegryw), tylko ogólnie rysy są takie sobie, nie w pełni wykorzystany potencjał genu. Ale nawet z mniej atrakcyjnymi rysami te twarze są ładniejsze od przeciętnego Polaka. Więc jakby
Więc jakby chłopaki się urodzili u rodowitej Polki i Polaka, to wyszliby na tym jeszcze gorzej.


@Invisiblinio: Nie wiesz tego, bo nie jesteś w stanie tego zmierzyć. Cała reszta to tylko twoje subiektywne fantazje.

btw przypomniałam sobie o tej królowej:

https://youtu.be/RhCtHoFGLM4?t=55


@Invisiblinio: Teraz wiadomo, skąd "znasz" takie kobiety. xD

@Invisiblinio:

oby dużo nastolatek zapamiętało


Próbujesz być na siłę kontrowersyjna, ale słabo ci to wychodzi.
@Pharos: ??
To nie jedna z nich, przecież znajomych ci nie pokażę

Nie wiesz tego, bo nie jesteś w stanie tego zmierzyć. Cała reszta to tylko twoje subiektywne fantazje.

Ale mogę sie domyśleć, bo to rzeczywistość jest na ich korzyść
Ale mogę sie domyśleć, bo to rzeczywistość jest na ich korzyść


@Invisiblinio: No ale to dalej jest ten sam błąd poznawczy. Znajomość nawet jakiś przypadków (nawet tak wątpliwych) nie oznacza, ze istnieje korelacja. Mogę ci napisać, że znam przypadki małżeństw mieszanych z południowcami, gdzie potomstwo jest brzydkie. Oczywiście ci ich nie pokażę. xD Będzie to zdanie takiej samej jakości. Nie wspomnę już o fakcie, że wrzuciłaś przykład z jakiegoś programu dla