Wpis z mikrobloga

jako kupujący narzekacie na pośredników #nieruchomosci i słusznie, aczkolwiek ja jak sprzedawałem mieszkanie nad morzem do którego miałem 150 km to skorzystałem z usług chlopa i sprzedał za tyle za ile ja bym w życiu nie sprzedał, plus załatwiał mi wszystko na miejscu, miał czas żeby przyjmować zainteresowanych w każdej godzinie, ja mimo tego że odpaliłem mu 6 koła wyszedłem lepiej niż sam miałbym jeździć tam, umawiać się i #!$%@? xD. No ale właśnie, ja sam bym sprzedał pewnie za mniej, więc kupujący miał gorzej xD

#mieszkania
  • 6
@yahoomlody: wykonał usługę dla Ciebie więc jak najbardziej ok. Chociaż ta prowizja podejrzanie niska, normalnie biorą kilka razy więcej.
Tylko pytanie jak dla drugiej strony, ile żądał od kupującego, dla którego przecież nie stanowiło absolutnie żadnej różnicy czy mieszkanie pokazuje pośrednik, czy właściciel.
@yahoomlody: a co ty za fikolki #!$%@?? ty wynajalesi i to on cie opbslugiwal i za to dostal kase. czyli zadnego problemu nie widac

tylko ze potrafia brac od 2 stron, nie przekazywac ofert dla kupujacego. z reszta jak biora od 2 stron to kogo reprezentuja? bo to sa sprzeczne interesy i ewidentnie w ktoryms przypadku (a nawet w obu) dzialaja na niekozysc
@yahoomlody do tego właśnie powinni być pośrednicy. Ja bym dostał #!$%@? gdybym miał 20 telefonów dziennie odbierać, gadać o tynkach i pionach a potem się umawiać z ludźmi którzy tak se jeżdżą i oglądają bo im się nudzi. Problem się robi jak pośrednik pośredniczy każdemu we wszystkim.