Wpis z mikrobloga

Mirki, interesuje mnie inwestycja Mój Ursus etap5 od ROBYG. Czy ktoś mial ostatnio styczność z tym deweloperem? Naczytałem się wiele "biedronka mieszkaniowa", "odpadające balkony", "ściany takie że każdego sąsiada słychać", "opóźnienie ponad rok" itp itd. głównie wpisy sprzed kilku lat.
Jak wygląda sytuacja dzisiaj?
Szukam mieszkania w Ursusie (Dyrekcyjna/Herbu Oksza/Silnikowa/Posag 7 Panien i okolice)
#robyg #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #nieruchomosci #ursus
  • 12
  • Odpowiedz
@patek66
jesteś pewny ze chcesz tam mieszkać? byłem x lat temu na Quo Vadis oglądać mieszkanie. wytrzymałem tam 1h . pociągi co kilka minut (z obowiazkowym gwizdem) i non stop samoloty z Okęcia.
Nie bez powodu ceny tam najniższe...
  • Odpowiedz
  • 0
@Poldek0000: Mieszkałem na Ogniowej kilka lat, nie narzekałem na samoloty czy pociągi, coś w tym jest że po jakimś czasie mózg się przyzwyczaja i ich nie słychać.
Ceny najniższe? Byś się zdziwił ????
  • Odpowiedz
@patek66
"można się przyzwyczaić" pewnie tak ale mnie to jakoś nie przekonuje.
Ceny w Warszawie to już dawno odjechały. Ale jak szukałem dla siebie to wszystko w pasie lądowania Okęcia było wyraźnie tańsze.
zresztą Ursus jest mega specyficzny to jak miasto w mieście... i jak patrzysz na samoloty z zadartą głową to znak że jesteś spoza dzielnicy.
  • Odpowiedz
@patek66:

Kupiłem kilka mieszkań od Robyga, wszystko było w porządku.
Natomiast sama lokalizacja inwestycji "Mój Ursus" mnie nie przekonuje, ale to już sam musisz się zastanowić czy Tobie pasuje.
  • Odpowiedz