Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Myślę czy przy byciu łysym nie założyć sobie SystemHair (jak ktoś nie wie, to jest doklejana do głowy peruka). Problem nie jest w lęku, tylko w rzeczywistości użytkowania takiego rozwiązania. Znajdzie się tu może ktoś kto czegoś takiego używa i chciałby podzielić się doświadczeniami?
Ja wyłysiałem bardzo wcześnie. Staram się sobie nie wchodzić na głowę, nie zamierzam ukrywać że nosiłbym takie rozwiązanie. Wręcz bym się chwalił, żeby czasem nie wejść w jakieś udawanie kogoś kim nie jestem. Wiem że ludzie kitrają się jak ja #!$%@?, a ja chce super uczucie spokoju ducha zamiast flexu. Więc w sumie z ciekawości to chciałbym zrobić. Mówię o tym bo mam drugie pytanie. Będę źle się czuł jak nie będę otwarcie mówić o tym że tak naprawdę jestem łysy. Wiem że są #!$%@? cwaniaki i cwaniaczki co robią ze swoim wyglądem różne rzeczy i potrafią kłamać jak z nut albo bardziej ukrywać prawdę bo są hipokrytami i chcą wykorzystać kogoś i z mówieniem właśnie takich prawd się będą źle czuć bo będą czuli że tracą szans których nie mieli- i chciałem zapytać czy to uzależniające. Wiecie, czy po jednym kupnie czegoś takiego, kupujecie kolejne - i jeśli można spytać, to z jakiego powodu? Właśnie tego wstydu?
Te peruki to sposób że możecie uciec od tego wstydu, i nauczyliście się że jak będziecie kupować to rozwiązanie, to wtedy tego wstydu nie będzie? Jak się psychologicznie czujecie nosząc perukę i ukrywając ten fakt (ci którzy tak robią).
Bo moim zdaniem to śmieszne, że by ktoś potrafił zawału dostać o takie coś, dlatego też swego czasu zrozumiałem że do całej tej kwestii łysienia trzeba w tylko jeden sposób podejść.
Trzecie pytanie - jak z wygodą noszenia tego? Jak rozumiem to się klei do głowy, więc czy to ciągnie? Jak to możliwe, że niby nie widać linii łączenia kleju z czołem, nawet przy włosach uniesionych/zaczesanych do góry/do tyłu? Jeżeli uprawia się sport i się poci to czy wtedy trzeba wymieniać taką perukę częściej?
#pytanie #lysienie #wlosy #niewiemjaktootagowac #systemhair #zakola #dermatologia #trycholog #uroda



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Bardzo ciekawe. Myślałem, że jak ktoś wcześnie łysieje to łatwiej to akceptuje. Osobiście zacząłem linieć w pierwszej albo drugiej klasie liceum . Był etap wstydu, noszenia czapek, obcinania włosów co 2 tygodnie, żeby nie było widać, a teraz mam kompletnie wysrane na to.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Mirek, to samo chce kupić w przyszłości, tylko jest strasznie drogie. Zależy od jakości, zazwyczaj starcza pół roku/rok. Masz dwa rodzaje; z siatką i z pasami które naklejasz. Można się w tym kąpać, uprawiać sporty itp. Około co 2 tygodnie sciągasz, golisz głowe i naklejasz. Również zależy od tego jak użytkujesz, dbasz, czy śpisz w tym itp. Baby noszą doczepy, sztuczne rzęsy, makijaż, usta a ja mam się wstydzić tupetu xD
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Wśród moich znajomych-znajomych parę typów nosi i niby każdy wie że noszą, ale nigdy nikt nie hejtował, fajnie wyglądają z powrotem z włosami, parę razy jakiemuś zsunęło bo odkleiło, to laski wyjmowały lusterko z torebki i nakierowywały na poprawienie. Więc jako osoba z towarzystwa mam takie doświadczenia z oglądania że się normalnie traktuje takie systemy włosów.

  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): @OlekAleksander: ale ja w sumie mam to gdzieś, mogę tego nie robić ale raz że jestem ciekawy znowu uczucia włosów, dwa lubiłem je, a trzy lubię modę i z czystej ciekawości innego looku

tylko jest strasznie drogie

@Timolol: myślałem że to cena tak ze 3k?

Około co 2 tygodnie sciągasz, golisz głowe i naklejasz.

@Timolol: ja mam nw7, u mnie na górze głowy nic
  • Odpowiedz