Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy w Polsce patrzą na ocenie na dyplomie? Koncze licencjat w #uk i bede mial srednią z 57% i jest to wedlug tutejszej skali ocena 2.2. W uk troche pracodawców by mnie odrzuciło przez to, ale to mnie nie obchodzi bo i tak chce wrócic do Polski. Jak to jest w PL? Branża finanse. Czy do takiego #big4 sie dostane, mając jeszcze magistra z UK?

#uk #korposwiat #big4



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 14
✨️ Autor wpisu (OP): @chemik_kieszyk: w uk w trakcie studiow walilem nocki po kilkanascie godzin jakoichs magazynach przez 4 lata, licze ze dam rade na start z 2/3 lata se popracować w big4 poki mlody jestem. tez ograniczone mozliwosci mam przez to ze nie chce do wawy tylko wrocic do trojmiasta

Anonim (nie OP): nie możesz dyplomu z UK sobie podrobić? Kupić lewiznę, może jakiś "dyplom kolekcjonerski"? I suplement z ocenami też podrasować jeśli coś takiego istnieje? Pozmieniasz oceny z przedmiotów oraz magisterki i egzaminu magisterskiego pod kątem lepszej oceny końcowej . Tylko to, kierunek, uczelnia, nazwy przedmiotów, specka, dane osobowe bez zmian. W Polsce nikt się nie połapie. Z fartem!