Wpis z mikrobloga

Dobra urwisy, jestem właśnie w Fiunicino #wlochy #podroze od kilku godzin, przeszedłem się z ziomalem po ulicach i co do wniosków #blackpill to tak:

Zaobserwowana grupa oskarkow pajacująca przed wielorybem lądowym, każdy wifon na głowie a jak

Z par które widziałem to: 60% looskmatch, 35% facet ładniejszy od baby o 1-3 punkty, jedna para redpillowca po 50tce z #plodnajulka nie muszę chyba mówić że nie trzymała go za rękę ani nic( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) o dziwo spotkałem też dwóch grubasow którzy byli zapatrzeni w siebie jak w obrazek, całkiem słodko razem wyglądali

Mam 175cm i spokojnie połowa osób tutaj jest niższa lub równa. Wzrostak zaczyna się tutaj od 6 stóp (183cm)

Jedna całkiem ładna laska się na mnie patrzyła() ale jednak nie zagadała ehh

Duuuużo ciapatych i #mokebe ale solo lub gejparty, laski się nimi brzydzą i unikają z nimi interakcji

O WIELE WIĘCEJ facetów niż kobiet na ulicy


Co do #tinder to właśnie został założony i czekam na wyniki, jutro będę w Lido di Ostia a pojutrze w #rzym więc też zdam wam relacje, na potwierdzenie mogę wstawić foty z czasoznacznikiem

#whitepill #przegryw #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
Pobierz itsoverforme32445 - Dobra urwisy, jestem właśnie w Fiunicino #wlochy #podroze od kilk...
źródło: temp_file5976515873897709691
  • 4