Wpis z mikrobloga

Zabawny jest płacz wykopków o pośredników nieruchomości. Kto wam każe korzystać z ich usług i kwiczeć w internecie? Jeżeli mam 3 mieszkania na wynajem i nie mam czasu żeby umawiać się z wykopkami to wstawiam to do biura nieruchomości i oni jeżdżą, użerają się z tymi plackami a nie ja. Oszczędność czasu. Gdyby nie było to potrzebne to nikt by z tego nie korzystał wiec o ci cały ambaras? Nie chcesz, nie korzytaj
#nieruchomosci
  • 30
@kzk87: pełna zgoda. Szczególnie jeśli ma się nieruchomość.na najem poza miejscem zamieszkania. Ja jak szukałem mieszkania a wkurzali mnie pośrednicy, to po prostu szukałem mieszkania po filtrze "bezpośrednio". Dla niektórych wykopków to za wiele do ogarnięcia xd
@Nester86: i to jest dobre podejście, zamiast płakać, że pośrednik mi karze płacić za swoje usługi to obchodzi się system. Niestety 95% wykopków to socjaliści i im się wszystko należy za darmo, zero wysiłku.
Zabawny jest płacz wykopków o pośredników nieruchomości. Kto wam każe korzystać z ich usług


@kzk87: Np. pośrednicy i ich wyżebrane umowy na wyłączność?

Założę się że w 90% przypadków, gdybym zadzwonił do pośrednika i powiedział, że chcę adres i numer do właściciela a reszte sobie sam ogarnę, to właściciel nie miałby nic przeciwko skontaktowaniu się z nim PRAWDZIWEGO klienta i nawet pokazaniu mieszkania z dokładnym jego opisem.

Tylko pośrednik takich dwóch
mam 3 mieszkania na wynajem i nie mam czasu żeby umawiać się z wykopkami to wstawiam to do biura nieruchomości i oni jeżdżą, użerają się z tymi plackami a nie ja.


@kzk87: i za to biorą od ciebie siano. Tymczasem oni jednocześnie płaczą, że muszą jeździć i użerać się z tymi plackami czyli kupującymi i chcą brać również od nich prowizje xD Za to, że zrobili to za co ty im
jasne, hipokryzja taka niepopularna xD


@yhbgrobdoivbvwamsv: co jest bardziej prawdopodobne? Że na portalu który zbiera kilka tysięcy użytkowników istnieją wśród nich różne opinie? Czy, że wśród tych kilku tysięcy osób jest tylko jedna opinia która zmienia się w zależności w którą stronę wiatr zawieje? :D
@enten tak bo mając mieszkanie oddalone o 50km będę gnać żeby pokazać komuś mieszkanie a on może wynajmie. Zastanów się o czym mowisz