Wpis z mikrobloga

Mam 30 lat.. Ponad 20tys oszczędności.... Pracuje w gowno robocie w januszexe,tez pracuje w glovo, brak motywacji do życia, brak motywacji żeby się rozwijać,coś zmienić w zyciu, zmarnowane życie. Na własne życzenie? Dręczony byłem w szkole i na podwórku... Ciągle mam problemy nerwowe. (Uszkodzenie nerwów) Tak się kończy ta choroba. Więc jeśli jesteś zdrowy. Wylej to i żyj. Póki masz możliwość. Mi została samotność i opinia menela. Do żadnej pracy się nie nadaję. Czy detox coś da? Nie wiem. Jestem alkoholikiem... społeczeństwo mnie zniszczyło... Żyje bo żyje czasem sobie jezdze do innego miasta i tyle ehhh #przegryw #przegrywpo30tce #alkoholizm #alkohol #przemyslenia
  • 37
  • Odpowiedz
Nikt nie staje się alkoholikiem przez samotność czy społeczeństwo


@truskawkowe-pole: xD

statystyki, że dzieci alkoholików mają nieproporcjonalnie większe szanse na wpadnięcie w alkoholizm pewnie biorą się z sufitu oraz z za mało intensywnego uderzania pięścią w stół i podciągania się za własne sznurówki, skoro społeczeństwo nie ma
  • Odpowiedz
@witajswiecie to, że prawdopodobieństwo jest większe, nie znaczy, że jesteś skazany na wieczne chlanie. Już nie mówiąc o tym, że alkoholizm się leczy i da się z nim żyć. Co więcej, o ile nasza ochrona zdrowia leży, to opcji leczenia uzależnień jest naprawdę duzo i wystarczy chcieć.
Jedni funkcjonują, inni nie. Na pewno nie pomaga to nawiązywać relacji, zwłaszcza tych romantycznych.
Za przyczyny bierzesz się dopiero, kiedy zaczynasz trzeźwieć a nie
  • Odpowiedz
@prawiczek92: Trzymaj się kolego. Jesteś jeszcze młody i znajdziesz jeszcze radość z życia. Niekoniecznie musi to być alkohol. Życzę wytrwałości w tych trudnych czasach. Kiedyś musi być lepiej:)
  • Odpowiedz
@prawiczek92: @EricCartman69 nie będę wam mówił, że kiedykolwiek będziecie mieć fajne życie, ale jeżeli nie ruszycie alkoholizmu to na pewno go mieć nie będziecie. To będzie tylko gorzej i jeżeli kiedyś przestaniecie to będziecie mieli takiego koszmarnego kaca ile lat, dekad przespaliście, kiedy nagle się z młodego Andrzeja Chyry zamieniliście w starego Marka Kondrada. AA, terapia, Sinclair Method.

I proszę nie #!$%@?ć, bo jak ktoś używa słowa na a
  • Odpowiedz