Wpis z mikrobloga

Wyobrażacie sobie napuszonego przedsiębiorcę, wielkiego biznesmena za którego ma się wyborca konfederacji, gdy z dumą opowiada kim jest jego żona? Tak się składa, że pracuję z takim Maruszkiem. Dzisiaj zapytałem jak poznał swoją Karinę:
"Z moją Karinką poznałem się robiąc zakupy w lidlu. Dzisiaj zrobiła mi kanapeczki do pracy. Interesuje się nastawianiem pralki, zmywaniem po mnie garów gdy wrócę z pracy i narozwalam jak knur w kuchni. Moja ukochana Karina pierze po mnie obsrane gacie, mimo że mam 30 lat i jestem poważnym przedsiębiorcą potrzebuję pomocy żony. Po każdej wizycie w toalecie wołam ją zza drzwi: KARINA, KUPA!!!!!!!

Nie znam żadnej kobiety z mojego otoczenia która chciałaby związać się z mężczyzną popierającym konfederację. Każda Polka gdy usłyszy jak dumny polaczek chawli się że jest przedsiębiorcą, wilkiem z wallstreet którem mentzen zapewni niskie podatki krzywi się z obrzydzenia. Konfederaci są za tradycyjny modelem rodziny - kobieta jest od sprzątania i rodzenia dzieci a księciunio bohater ciężko pracuje na rodzinę. Polaczki popierający konfederację wybierają sobie na żony sprzątaczki, przedszkolanki, importowane ukrainki lub kasjerki w lidlu. Dla polaczka przy doborze kobiety jego życia najważniejsze jest żeby miał gacie uprane i kanapeczki do pracy zrobione. Szkoda, że nie chawlą się w gornie swoich kolegów kogo wzięli na żony.

#p0lak #p0lka #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #tinder #konfederacja
Pobierz black_coffe - Wyobrażacie sobie napuszonego przedsiębiorcę, wielkiego biznesmena za k...
źródło: obraz_2023-07-05_192132872
  • 5