Wpis z mikrobloga

Część! W dzisiejszym filmie toczymy się kołami Doliną Dolnej Odry oraz tak zwanym Pojezierzem Zachodnim.

Zrobiliśmy sobie pętlę rowerową, której początkiem była ta, najładniejsza kładka rowerowa jaką w życiu widziałem. Natomiast jeśli chodzi o nawierzchnie... To z blisko 180km trasy, aż 150 przejechaliśmy genialnymi, asfaltowymi szlakami rowerowymi, których łączna długość liczy ponad 1000km. No naprawdę sztos. Z góry dzięki za wykopy

#kolemsietoczy
czarek69 - Część! W dzisiejszym filmie toczymy się kołami Doliną Dolnej Odry oraz tak...

źródło: FB_IMG_1688538232166

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
@czarek69: kolejny idiotyczny wpis ojej jechałem tutaj, patrzcie, wdrapałem się na górkę, a potem tam jedziemy.
I wykop to promuje zamiast dawac na główna po prostu to co dostaje plusy.
No cóż, już dawno wykop się sprzedał.
  • Odpowiedz
@czarek69: chodzi mi o wpisy jakieś turystyczne ogólnie, wykop usilnie stara się wybierać takie i wpycha na siłę na główną przy małej ilości zainteresowania od ludzi (byłoby zainteresowanie jakby były plusy) a nie ma.
  • Odpowiedz
@czarek69: nie oceniam wpisu, mi się nie podoba jeśli chcesz znać moje zdanie, turystyka to coś co trzeba przeżywać samemu, co mi po wpisie na mirko.
Chodzi mi o to że przy małym zainteresowaniu się dostaje na główna i wpycha na siłę wszystkim użytkownikom coś co ich nie interesuje.
Wynika to z tego ile plusów miało jak wbiło na glowna. Było chyba60.
  • Odpowiedz
@Nerlo_ajcats: Aha no a w domu wszyscy normalni poza tobą?

"kolejny idiotyczny wpis ojej wpisałem tutaj komentarz, patrzcie, mam pretensję do wszystkich, a potem tam piszemy.
I wykop to promuje zamiast usuwać takie wpisy po prostu to dostaje plusy.
No cóż, już dawno się sprzedałeś za plusy jak kurtyzana."

To samo mogę napisać o tobie.

Aha, żeby nie było ja nie parafrazuję ciebie, bo się do ciebie przypieprzam. Ja mam problem
  • Odpowiedz