Wpis z mikrobloga

Ale to pieknie kontrastuje z #redpill xD

Redpill: Staraj sie i ciezko pracuj na silowni i w pracy od 20 do 35 roku zycia, to dostaniesz szansę na zwiazek z przeruchana rowiesniczka z nadwaga i byc moze bombelkiem.

Kobiety dostaja rady pic rel. Gdybyscie powiedzieli kobiecie ponizej przecietnej z twarzy i z jednocyfrowa nadwaga, ze ma isc na silownie, uczyc sie gotowac i byc dziewica w dniu slubu bo inaczej nie wyjdzie za maz to by Was śmiechem zabiła xD

#blackpill #zwiazki #tinder #rozowepaski
Pobierz przegryw162cm - Ale to pieknie kontrastuje z #redpill xD 

Redpill: Staraj sie i ciez...
źródło: 3c8d9f4d8c62bbaf62769eadfbc7aa57562cd4416269fe26ae9c9332255ed8d4
  • 42
dla siebie. Wolisz leżeć? Twoja sprawa.


@kosmita: redpill programuje facetów wcale nie gorzej niż feminizm kobiety. Co wy macie z tą siłownią, ja naprawdę mam lepsze hobby niż machanie hantlami, choćby to było wycinanie z papieru wycinanek przez 200godzin w miesiącu. inne hobby z góry są uważane za bezproduktywne, a już takie polegające na siedzeniu przed komputerem i telewizorem to już w ogóle, choćby facet był kinomanem, to go skreśla. Redpill
Pobierz PijanyDrwal - >dla siebie. Wolisz leżeć? Twoja sprawa.

@kosmita: redpill programuje ...
źródło: 1688893542188669016
ja naprawdę mam lepsze hobby niż machanie hantlami


@PijanyDrwal: Robisz coś dla kondycji, zdrowia, wydolności organizmu? Bo siłownia to tylko hasło, chodzi o utrzymywanie organizmu w formie. Nie musisz. Większość ma na to wywalone.

inne hobby z góry są uważane za bezproduktywne


Nie myl hobby z dbaniem o siebie fizycznie.

Redpill wtłacza jednak w coś takiego że "weź się za siebie, samochód, siłownia, siła, broń, męskie zabawy" forsuje to i wtłacza