Wpis z mikrobloga

Ale to pieknie kontrastuje z #redpill xD

Redpill: Staraj sie i ciezko pracuj na silowni i w pracy od 20 do 35 roku zycia, to dostaniesz szansę na zwiazek z przeruchana rowiesniczka z nadwaga i byc moze bombelkiem.

Kobiety dostaja rady pic rel. Gdybyscie powiedzieli kobiecie ponizej przecietnej z twarzy i z jednocyfrowa nadwaga, ze ma isc na silownie, uczyc sie gotowac i byc dziewica w dniu slubu bo inaczej nie wyjdzie za maz to by Was śmiechem zabiła xD

#blackpill #zwiazki #tinder #rozowepaski
przegryw162cm - Ale to pieknie kontrastuje z #redpill xD 

Redpill: Staraj sie i ciez...

źródło: 3c8d9f4d8c62bbaf62769eadfbc7aa57562cd4416269fe26ae9c9332255ed8d4

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
Fajnie, ale problem w tym, że taki status nie jest czymś osiągalnym dla większości z nas.


@whitepilled_: Dla mnie może i osiągalny, i co z tego jak mózg #!$%@?. Pieniądze to nie to samo co status społeczny IMO.

ale już status w postaci nudnej pracy w korpo, 10k na rękę, kilka wyjazdów za granicę w roku nie robi większego wrażenia na kobietach.


Chyba z 20K-30K miał na myśli, z 10K to
  • Odpowiedz
@przegryw162cm: Ja pierdyle. Co to jest w ogóle za beznadziejna i podlewająca (bezpodstawnie) ego rada? XD
Jak już ktoś chce kultywować jakiś self growth i zdrowy indywidualizm to pierwsze co powinien robić, to szukać wad w sobie i starać się je wyeliminować. Jak babom się wciska do głowy takie głupoty, a one to łykają bez chwili zastanowienia, to nie dziwne w sumie, że mamy dosłownie całe pokolenia kobiet roszczeniowych do bólu
  • Odpowiedz
Ew Monk Mode, zwłaszcza w wieku 20-30 lat u faceta.


@kosmita: A jaki jest plan na wiek 30+?

walą mnie oczekiwania większości kobiet.


@kosmita: No i słusznie. Przyczepiłem się tylko o to, że marzenia redpillowców o których piszesz nie są dostępne dla większości facetów i dalej pozostaną jedynie w sferze marzeń.

I wiesz co? Faceci przy tych babach to zwykle takie same śmieci. Otyli, bebzol wywalony tak, że przyrodzenia i
  • Odpowiedz