Wpis z mikrobloga

@GrochenMochen: A ja nawet nie staram się zmieniać inceli xD Bawią mnie bardzo ich teorie i co post coraz większy brak logiki i argumentów, a to że mnie tu wyzywają nie rusza mnie kompletnie xD
Cieszy mnie jednak, że znajduję tutaj również mężczyzn, myślących normalnie i bez spiny o pewnych tematach ;)
@pav40: Czyli tak jesteś singlem jedziesz sobie nad morze i w restauracji poznajesz fajna dziewczyne która Ci się bardzo podoba. Chętnie byś się z nią przespał. Idziecie na drinka i okazuje się że Ty też jej się podobasz. Kończycie tego wieczoru w łóżku uprawiając seks. Wtedy stajesz się w Twoich oczach #!$%@? tak? Ale wy macie #!$%@? głowy, no ludzie kochani.
@Janek1916 może i @Mamaboss jest trollem ale jest jeden problem, który jest zauważalny.
nie wnikając kto z kim idzie do łóżka Polacy dodają ta jedna cegiełkę do tego, jak kobiety kobiety traktują rodaków. więc..:
Widzę częste przypadki jak ojcowie... po prostu nie wychowują dziewczynek. No są dobra, fajnie, jest księżniczka i niech będzie nią. i tak dzieciństwo, wczesne lata dojrzałości i bęc mamy dorosła kobietę.
Sam mam znajomych gdzie chop próbuje ustawić
@pav40: Nie, myśl sobie co chcesz. Ja po prostu uważam że masz #!$%@? pogląd na ten temat. W sumie zaciekawiło mnie z jakiego powodu masz takie, a nie inne zdanie. Chociaż od początku czułem że bez sensu jest wdawać się w dyskusje z Tobą. Nara
@Mamaboss: Myślałem, że jednak jakiś cel tych wpisów jest, no ale fakt, ich nic nie naprawi. Co do mężczyzn którzy niby logicznie myślą, to po prostu trzeba trochę znać życia i nie być hipokrytą. Jak facet jest macho to jest spoko, jak kobita "skacze" po innych to szmata... No trochę to jest niepoważne by tak pisać. Swoją drogą to jak się muszą oni czuć z tym, że połowa kobiet na świecie
@Runaway28 ty chyba wiedzę na temat świata czerpiesz z wykopu, albo sam jesteś jaki jesteś i spotykasz się z mało przychylnymi opiniami. Ja rozmawiając z obcokrajowcami spotykałem się tylko z pozytywnymi opiniami. Czy to na żywo, czy w grach.