Wpis z mikrobloga

#ubezpieczenia #ubezpieczenie #ubezpieczenieoc #samochody #samochodyzusa (dodatkowo) #uk #wielkabrytania #wypadek #stluczka #mazda

Witam, mam taki problem. Chcę kupić ubezpieczenie zarejestrowanemu w Polsce anglikowi bez przekładki. Na serwisach porównujących brakuje do wyboru jedynie wersji silnika i chodzi o jego różną nazwę. U mnie w papierach widnieje Skyactive, a do wyboru na stronie mam Skypassion Skyenergy i Skymotion. Po wyborze mocy silnika i pojemności okazuje się, że pozostał mi jedynie do wyboru model Skypassion. Czy podczas likwidacji szkód tak zakupionemu ubezpieczeniu z inną nazwą silnika może być problem? Cała reszta jak pojemność, moc, ilość drzwi, rok produkcji, lift, wersja kombi itd się zgadzają, tylko wersja silnika nie. Chcę uniknąć wizyty u agenta, bo tylko tam mogę dostać kwotę dopasowaną konkretnie do samochodu, a na necie wiadomo i taniej i szybciej, bo mógłbym już kliknąć. Dzięki z góry za podpowiedzi
  • 4
Chcę uniknąć wizyty u agenta


@patchupdate: No to dzwoń do tej firmy gdzie chcesz u nich przez neta wystawić taką polisę i niech powiedzą czy możesz czy nie. Takie Mubi czy inne CUK to też są agenci, tylko mieli tyle kasy do wyłożenia żeby sobie zrobić kalkulatory online dla klientów.
@Sierak: @sayanek dzwoniłem, ale mało się dowiedziałem, idę później fizycznie do agenta. Jeden agent na infolini mówił, że jest to wazna informacja, drugi że nie, inny że trzeba tylko zmienić to aneksem później, więc zdania są podzielone