Wpis z mikrobloga

@Ataxia: W sumie ostatnio widziałem na reddit taki filmik gościa, który zrobił remake złotego smoka i tak sobie pomyślałem a co gdyby jakieś mądre głowy zrobiły remaster tego serialu Wiedźmin z poprawionymi efektami ( ͡º ͜ʖ͡º)
ChochlikLucek - @Ataxia: W sumie ostatnio widziałem na reddit taki filmik gościa, któ...
@SEGATASANSHIRO: Właśnie z różową odświeżamy po latach i w sumie dobrze się bawimy. Wiadomo, nie jest to wybitne kino, ale ma swoje momenty. Tylko te "romanse" i smęcenie co odcinek jaki to Pan Tade... Geralt biedny jest, bo nie wie czy mu wolno kochać i w ogóle to jest smutnym mutantem. Przynajmniej nie jest impotentem, umie machać mieczem i nie mieszka na żwirowni, w przeciwieństwie do reszty wiedźminów. xD

P.S. Zasmucił
@tymcza:

P.S. Zasmucił mnie fakt, że nasz kochliwy i wrażliwy wiedźmin został zgwałcony przez czarodziejkę Aurorę na zamku w Cintrze. Chłop był nieprzytomny jak cosplejerka Triss Merigold go obmacywała, a po wszystkim powiedział jej, że wcale tego nie chciał. Ten serial bywa mroczny.


No niestety świat wiedźmina jest mroczny