Wpis z mikrobloga

Dzisiaj dwója dla pana garmina. Zgubił mi 15% dystansu i caly czas pokazywal nizsze tempo niz bylo naprawde. Nie wiem czym to moze byc spowodowane, ale niefajnie. Mam nadzieje, że sie ogarnie. W ogóle bylo z 12 dni przerwy pachwina nadal boli jak bolała. Ten mój organizm to się na śmietnik tylko nadaje. Wszystko boli, brakuje tlenu, szkoda gadać. Chyba zostaje tylko leżeć i czekać aż zleci. Odkąd mój kręgosłup postanowił zmienić się w prawoskrętną helisę życie jakoś zbrzydło. To w ogóle normalne, że w ciągu ostatnich 2 miesięcy byłem biegać z 15 razy i w ogóle nic się forma nie poprawiła? Ja nie wiem

#przegryw #bieganie #biegajzwykopem #garmin
GodComplex - Dzisiaj dwója dla pana garmina. Zgubił mi 15% dystansu i caly czas pokaz...

źródło: ddd1

Pobierz
  • 7
@GodComplex: mi tez cos strava szwankowala jak nigdy wiec moze jakas mala awaria gps? Jak bardzo boli to nie biegaj. W tamtym roku mialem problemy ze stopa to nawet ponad miesiac nie biegalem, bo tylko sie poglebialo. Sa tez inne sporty np rower czy plywanie gdzie mozesz poprawic kondycje i nie nadwyrezac pachwiny. Tak to calkiem normalne, ze jak cos boli i miales 12 dni przerwy to bedzie sie gorzej bieglo.
@GodComplex: dla pewności można porównać jeszcze rozmiar pliku, jednak skoro nie pokazuje mapy oraz dystans jest mniej dokładny niż zwykle, to prawdopodobnie nie złapał sygnału, więc trasy nie zapisał. Przybliżony dystans jest z akcelerometru.