Wpis z mikrobloga

@donmuchito1992: Jeśli nie wypuścili wszystkich aktywistów z więzień, nie umorzyli wszystkich postępowań przeciwko nim, nie wycofali dyktatorskiego prawa to niestety, śmiem twierdzić, że sprzedali swoje ideały.

Pominąłem już konieczność przedwczesnych wyborów, bo uważam, że to jedyna rzecz, z której mogliby zrezygnować.
  • Odpowiedz
@firencombomaster: teraz wyczytałem, że opuścili te budynki tylko pod warunkiem wypuszczenia aktywistów, zakończenia śledztw toczących się przeciw nim. Prawa dyktatorskie zostały zniesione jakoś na początku lutego. Prawy Sektor grozi zaostrzeniem działań przeciwko władzy, w razie nie spełniania warunków. Barykady ustawić od nowa, plus zająć budynki to dla nich maksymalnie 2 godziny. Myślę, że teraz jest to testowanie władzy.

@Magnat: tu byś mógł się zdziwić
  • Odpowiedz
@riotwarrior: Zaczyna się robić ciekawie bo Jaceniuk z Batkiwszczyny powiedział, że chcą stworzyć alternatywny rząd i on osobiście nie zamierza przystawać na propozycję Janukowycza. Kliczko zrzekł się karty stałego pobytu w Niemczech. Prawy sektor mówi, że nie odda KMDA i zostanie w środku i będzie dalej prowadził rekrutację do Samoobrony( liczącej teraz około 20.000 osób). MSW informuję o możliwości dojścia do zamachów terrorystycznych. Jednym słowem zaczyna robić się bardzo ciekawie.
  • Odpowiedz