Wpis z mikrobloga

mnie to bardziej martwią ludzie którzy widzą jakąś aferę w tym że laska zrobiła typowi loda na festiwalu, #!$%@? wielkie mi halo. Ja też robiłam kiedyś na jakichś juwenaliach, nawet nie pamiętam już gdzie i znam wiele dorosłych lasek które w czasach młodości również robiły podobne rzeczy, a nawet lepsze.

No i przyjdzie taki przegryw i zaczyna pisać o moralności i zgorszeniu XD muszę wam zdradzić smutną prawdę śmierdzące inceluchy - ludzie uprawiają seks oralny, analny, w miejscach publicznych, w szpitalach, w szkołach, w restauracjach, nawet w McDonaldach i kinach. A już zdecydowanie ludzie lubią seks w plenerze, na koncercie czy na mega festiwalu jakim jest opener :) pomyślcie o tym, gdy następnym razem będziecie płakać pod tagiem #przegryw że jesteście skończonymi życiowymi niedojdami a #p0lka to #!$%@? bo gardzi spierdonkiem

#opener #afera #bekazprzegrywow
  • 21
@6aesthetic9: nie wiem jak ona ale mnie drażni bo cały mikro #!$%@? tym że ktoś miał mało IQ I upublicznil to jak się bawi. Z drugiej strony dla części świętego tagu problemem jest sam fakt zabawy I stąd dysonans.
@PomidorovaLova: Zesrałaś się na miętowo, a prawda jest taka, że na świętym tagu większość ma na tą waszą normicką aferę wywalone. Jeśli ktokolwiek pisze tu o jakimś zgorszeniu i moralności to projekcja w waszych głowach, które chcą na siebie zwrócić uwagę. Fajnie, że robiłaś loda na juwenaliach, ale to także nikogo nie obchodzi i nie wiem czym tu się chwalić. Won z tagu szukać atencji gdzie indziej.