Wpis z mikrobloga

mnie to bardziej martwią ludzie którzy widzą jakąś aferę w tym że laska zrobiła typowi loda na festiwalu, #!$%@? wielkie mi halo. Ja też robiłam kiedyś na jakichś juwenaliach, nawet nie pamiętam już gdzie i znam wiele dorosłych lasek które w czasach młodości również robiły podobne rzeczy, a nawet lepsze.

No i przyjdzie taki przegryw i zaczyna pisać o moralności i zgorszeniu XD muszę wam zdradzić smutną prawdę śmierdzące inceluchy - ludzie uprawiają seks oralny, analny, w miejscach publicznych, w szpitalach, w szkołach, w restauracjach, nawet w McDonaldach i kinach. A już zdecydowanie ludzie lubią seks w plenerze, na koncercie czy na mega festiwalu jakim jest opener :) pomyślcie o tym, gdy następnym razem będziecie płakać pod tagiem #przegryw że jesteście skończonymi życiowymi niedojdami a #p0lka to #!$%@? bo gardzi spierdonkiem

#opener #afera #bekazprzegrywow
  • 21
  • Odpowiedz
@6aesthetic9: nie wiem jak ona ale mnie drażni bo cały mikro #!$%@? tym że ktoś miał mało IQ I upublicznil to jak się bawi. Z drugiej strony dla części świętego tagu problemem jest sam fakt zabawy I stąd dysonans.
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: Zesrałaś się na miętowo, a prawda jest taka, że na świętym tagu większość ma na tą waszą normicką aferę wywalone. Jeśli ktokolwiek pisze tu o jakimś zgorszeniu i moralności to projekcja w waszych głowach, które chcą na siebie zwrócić uwagę. Fajnie, że robiłaś loda na juwenaliach, ale to także nikogo nie obchodzi i nie wiem czym tu się chwalić. Won z tagu szukać atencji gdzie indziej.
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: bardzo fajne. Na pewno znajdzie sobie postępowego męża, który nie będzie miał przed oczami jak ta chapie po samie kulen jakiemuś poznanemu randomowi xD
Jej rodzice pochwała się znajomym, babcia będzie dumna, a ewentualne przyszłe dzieci będą pokazywały kolegom jak mama za mlodu na zdjęciach wychodziła xD
  • Odpowiedz