Wpis z mikrobloga

Dlaczego nikt mnie nie lubi? Nie mam żadnych wrogów, znajomi są dla mnie mili, ale czuje sie bardziej tolerowany przez nich niż lubiany. To ja zawsze musze inicjować kontakt, nikt mnie nigdzie nie zaprasza. I nie jest to problem środowiska bo tak też myślełem. Kilkakrotnie zmienialem szkołę i zdałem sobie sprawe, że problem leży we mnie. Co powinienem zrobic? Dręczy mnie #samotnosc #depresja #medycyna #zdrowie #studbaza
  • 3
  • Odpowiedz
@soshiu: Jest kilka opcji: a) wyglądasz #!$%@? i przez to nie chcą z tobą mieć za bardzo do czynienia. Nie łudź się że "wygląd nie ma znaczenia", bo to disneyowskie #!$%@?. b) nie jesteś dynamiczny - ludzi pociągają emocje i to ich natężenie dyktuje, jak bardzo zwiążą się z Tobą emocjonalnie. Jeżeli nie czują żadnego dreszczu emocji przy tobie, to idą do innych, którzy to zapewnią. c) masz mindset, który automatycznie
  • Odpowiedz
@soshiu: Tak jak było wspomniane - albo jesteś dynamiczny, albo pożegnaj się z życiem towarzyskim. Ludzie mają generalnie takie osoby w dupie i jest przesrane. Niestety nie można tego leczyć.
  • Odpowiedz