Wpis z mikrobloga

To, że ludzie kręcą bekę z tej parki to normalna sprawa. Bo zawsze się kręci bekę jak jakaś parka zostanie przyłapana na segzach w miejscu publicznym. To jest ryzyko które się podejmuje przy takich zabawach i trzeba być na to przygotowanym.

Ale jakieś umoralnianie i darcie łacha z tej typiary, że boltza #!$%@?ła facetowi i jest ladacznicą i co sobie jej rodzice myślą, no to już trochę przesada.
Niech pierwszy rzuci kamieniem kto nigdy w plenerku pod wpływem napalenia jakiegoś yebadełka nie uskutecznił.
A jak nie to tylko mogę współczuć że nie mieliście okazji poczuć takiej adrenalinki i trafić na taką otwartą i napaloną dziewczynę.

#opener #aferalodowa
  • 25
  • 120
@domestos-z-szaletu: Jak byłem w gimbazie i rówieśniczki wolały starszych facetów a mi hormony buzowały to też się wkurzałem na wszystkie kobiety świata i na tych co sobie mogą już bolcować.
Ale potem przyszła i na mnie kolej. I nagle ta złość minęła. Raz że już innym nie zazdrościłem, a dwa że facet z osuszonymi jajkami jest spokojniejszy.
Więc no zgaduje, że najwięcej umoralniaczy po prostu zazdrości innym że mają takie przygody
@domestos-z-szaletu

@andbatros mnie aż przeraża taka pruderia, hipokryzja i brak zrozumienia na portalu na którym w zdecydowanej większości są młodzi ludzie. Jak czytam niektóre komentarze to mam wrażenie, że piszą je jakieś mocherowe Janusze i Grażyny :/


Ja jestem starym, zakonserwowanym dziadem xD i czuje się obecnie na Wykopie jak chrześcijanin albo żyd na wycieczce w Emiratach.
@andbatros głównie oburzeni są incele co seks widzieli w internecie. najwięcej w sprawie sexu innych ludzi maja do powiedzenia ci co sami go nie uprawiają. każdy normalny człowiek wie że takie akcje to normalka dla zdrowej kochającej sie pary. trzeba dodawać pikanterii życiu żeby nie było nudne.
oburzone wykopowe dziwice
@andbatros

Jak byłem w gimbazie i rówieśniczki wolały starszych facetów a mi hormony buzowały to też się wkurzałem na wszystkie kobiety świata i na tych co sobie mogą już bolcować.

Ale potem przyszła i na mnie kolej. I nagle ta złość minęła. Raz że już innym nie zazdrościłem, a dwa że facet z osuszonymi jajkami jest spokojniejszy.

To sobie wyobraź, że duża część przegrywow nigdy tego nie skosztowała i wkurza się na
@andbatros: dobra robiłem to w plenerze, ale #!$%@? nie na streamingu live albo fiutobudce gdzie każdy wie ze te zdjęcia się potem pokazują przed wejściem.

I w sumie to ona miała takie zachcianki i latałem po tych parkach ale czy ja wiem czy to było takie super?
To sobie wyobraź, że duża część przegrywow nigdy tego nie skosztowała i wkurza się na p0lki tak samo jak i ty, tyle że tobie przeszło a nam nie. Nie wiem co w tym dziwnego


@Lucider5: Jeśli znasz powód swojego gniewu a mimo to dalej #!$%@? się zamiast nad sobą pracować to jesteś ciapa, to w tym dziwnego xD Jak jesteś biedny to starasz się lepiej zarobić czy idziesz kraść albo strzelać
L3gion - >To sobie wyobraź, że duża część przegrywow nigdy tego nie skosztowała i wku...

źródło: maxresdefault

Pobierz
@L3gion: Myślę, że większość przegrywów chce pomocy. Tylko normicka oferta to napisanie „wyjdź do ludzi” i oczekiwanie wdzięczności. Jedyne co robicie to podbudowanie sobie samooceny fałszywą chęcią pomocy. Chociaż zawsze lepsze to niż jad, który czuć w twoim wpisie.