Wpis z mikrobloga

@controll: nie wiem, ale jedyne czego jestem pewien to, że bluepillowcy, sojaki, pseudo samczyki alfa z zakolami i reszta tej bandy, z którą się od wczoraj kłócę, że dziewczyna odwaliła mega głupotę, to to, że ich argumentem - wywołanym przez marketing Zahira - będzie: „to przez was przegrywy! zrujnowaliście dziewczynie życie, bo postowaliście o sprawie na martwym wykopie! nikogo innego to wcześniej nie obchodziło!”

XD mimo że o tej akcji trąbi
@rad_kop: no coś ty. To jest taka ich taktyka. Bycie na siłę nowoczesnymi i postępowymi w tematach matrymonialnych. Oni naprawdę myślą, że kobiety „lecą” na bycie „poprawnym” - zarówno politycznie, jak i behawioralnie. Klasyczny bluepill.

Za parę lat - o ile dożyję - będą mnie wyzywać od przegrywa / incela / whatever, bo zamieszczę wpis pt. „Dlaczego pozwalanie swojej partnerce sypiać z innymi jest mało męskie?” xd
@Szej_Hulud: powiem ci, że Polacy to faktycznie jeden z najbardziej uległych narodów względem kobiet na świecie.

Już w 20-leciu międzywojennym mężczyźni z zachodu patrzyli się na nas jak na debili, kiedy na - przykładowo - bankietach kłanialiśmy się w pół jak psy, żeby na powitanie ucałować dłoń jakiejś kobiecie. Żałosny zwyczaj, który jest swego rodzaju metaforą tego, jak bardzo gotowy poniżyć się przed kobietą jest przeciętny, polski spermiarz. W XXI wieku
@Tywin_Lannister

Już w 20-leciu międzywojennym mężczyźni z zachodu patrzyli się na nas jak na debili, kiedy na - przykładowo - bankietach kłanialiśmy się w pół jak psy, żeby na powitanie ucałować dłoń jakiejś kobiecie. Żałosny zwyczaj, który jest swego rodzaju metaforą tego, jak bardzo gotowy poniżyć się przed kobietą jest przeciętny, polski spermiarz.


Co Ty piep&zysz, w całej Europie Zachodniej praktykowano taki zwyczaj w tych czasach, ale rozumiem że tam byłeś i