Wpis z mikrobloga

Szukasz właścicieli na własną rękę.


@DeoLawson: za późno. Jeżeli umowa została zawarta zgodnie z prawem to jeżeli dojdzie do transakcji, pośrednikowi i tak należy się prowizja, niezależnie w jaki sposób nieruchomość zostanie sprzedana.
@duderkula997: szukasz dokladnie +/- 2-5m2 filtrem, cale miasto (moga zmieniac dzielnice ulice by trop zgubic) i cena tez od tej co podal w dol do 20-30k i moze znajdziesz ogloszenie bezposrednio ktore posrednik z/bez zgody pozyskal.
Jak nie ma (grupki FB, OLX itp) to wyslij nie powiazana z toba osobe, zioma jakiegos na ogldziny i niech adres zapamieta i zobaczy czy ktos tam mieszka i kto. Gotowe.
Pokemony niektore maja komorki
@elperson: on juz podpisal albo nie widzialem albo edytowal nie wiem

po co podpisujesz @duderkula997 umowe z diablem?
Teraz to mozesz ja wypowiedziec ale pewnie sa zapisy ze jak kupisz za rok i tak placisz, czesc takich zapisow byla ABUZYWNA czyli nie miala zadnej mocy prawnej, daj prawnikowi. Moze jak twoja rodzina by to kupila to sie da uciec (prawnik) a oni ci pozniej daja darowizne.
Z pokemonem z biura tez
@duderkula997 no to inaczej ale pośrednik może w teorii pozwać ciebie do sądu gdyby znał twoje imię później sprawdził w KW choć bez umowy będzie ciężko mu udowodnić. sam widzisz że to pieprzone pijawki i niech sprzedający mu płaci jeśli go wynajął bo jest za głupi żeby wystawić ogłoszenie samemu. także jak pisałem na bezpieczeństwa wysyłaj inne umowy bo może się okazać że pośrednik będzie pod klatką schodową chciał umowę. i przy