Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Tywin_Lannister: Miałem w licbazie parkę, która nakręciła sobie video z bzykanka na tel, a potem filmik latał po całej szkole, a później pewnie zataczał jeszcze szersze kręgi.

Z 13/14 lat minęło od tamtego czasu, a ta parka się ohajtała, mają chyba dzieciaki, normalnie pracują etc i nikt naprawdę nie daje #!$%@? o te sekstaśmę.

Żyjemy w czasach gdy takie obrazki/filmiki sa na wyciągnięcie ręki i jesteśmy zalewani taką ilością informacji,
  • Odpowiedz
Tymczasem twarz tej dziewczyny robi piąte okrążenie po internecie i wyskoczyła na telebimie wszystkim festiwalowiczom. Poziom wpadki jest absurdalny, komediowy wręcz.


@Tywin_Lannister Niech robi i po 20 okrążeń, to i tak nie zmieni faktu, że normalni ludzie mają z tqkich wydarzeń bekę przez 5 minut, a najdłużej takimi wydarzeniami podniecają się nieruchające incele czy inny internetowy syf. Bo tylko niedojeby podniecają się jakimiś mokebe, Anną Lewandowską tańczącą z enrique czy laską
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Znaczy tak, kojarzę te akcje, tego typa co walił sobie konia na 18stce, czy akcje z zapinaniem babki na wieży, pewnie jakbym zaczął szukać w pamięci to znalazłbym kilka innych ekscesów, typu jakieś parki przyłapane na seksie w miejscach publicznych.

Tylko że ja bym teraz tych ludzi nie rozpoznał. Nie rozpoznałbym nawet tego typa od walenia konia na 18stce mimo że zdjęcie tam było największej jakości.
  • Odpowiedz
Jako ex przegryw znam to niemiłe uczucie niepokoju jak czyjeś bezpruderyjne albo obsceniczne zachowanie urzeczywistnia się i wchodzi wchodzi do mojego własnego świata niezaproszone,


@zielonzielon: :D
Tak szczerze, to że jesteś w związku z kobietą jeszcze nie znaczy, że zakończył się proces wychodzenia z przegrywu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ten sposób myślenia jaki opisujesz jest, najdelikatniej mówiąc, niepokojący. Te stare schematy myślenia
  • Odpowiedz