Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Tywin_Lannister i co, każda osoba, która spotka tę dziewczynę na ulicy albo w biurze, będzie wiedzieć, że ona to ona? Tak samo z tym typem od osiemnastki, nie wspominając o wąchaniu paluchów na wieży, gdzie jakość była taka, że własnych rodziców by się nie poznało?

Pewna ważna pani z wykopu zaliczyła leaka aktów w zbożu i co z tego? Ano nic, raz na jakiś czas ktoś wrzuci na niszowy portal, żeby
  • Odpowiedz
jaki sens ma cytowanie połowy wypowiedzi skoro kontekst jest zupełnie inny, kiedy się przytoczy całą?


@Tywin_Lannister: tylko, że ja nie widzę żadnego problemu i nie wiem do czego pijesz. Nikt normalny nie rozpamiętuje takiego bekowego kontentu z przeszłości. Wszyscy mają to raczej gdzieś i o tej lasce wszyscy zapomną za parę dni.

Bawi mnie fakt bezpruderyjnego zrywu w kontekście tego, jaki content się zazwyczaj
  • Odpowiedz
@camelinthejungle: jakby po niej to spływało, to ludzie, którzy postują ten content, by nie dostawali banów. Zawsze to będzie siedziało jej z tyłu głowy. Większość ludzi sobie nie radzi z tego typu publicznym upokorzeniem, ale być może laska z fotobudki da radę - kto wie.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: chodzi ci o anononimowemirko? XD Przecież to kopalnia fejurów o pochodzeniu przegrywowym i trollskim. Ty je poważnie traktujesz?

No i uważasz, że to te same osoby narzekają na martwą sypialnię i teraz po prostu nie widzą afery w tym co się stało? Nawet jeśli, to gdzie tu zgrzyt? Nosz ku#wa nie potrafię pojąć o co w ogóle ci chodzi i gdzie ty widzisz problem?
  • Odpowiedz
@Hethrir: cała Polska miała pożywkę, jak Petru miał romans z koleżanką z partii.

Ludzie się ekscytują takimi rzeczami i tyle. Widać po contentcie w mass mediach dla grażyn i tym, co napędza sferę publiczną. Zdrada, seks, tematy tabu. Wiadomo nie od dziś. Mam nadzieję, że nie zniszczyłem twojego świata.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: cała Polska to nie tabloidy,
Mi chodzi o to że po pierwsze powielanie tego tematu to jest krzywdzące dla tych ludzi, jeśli przekroczyli prawo zostaną ukarani.
Rozumiem że ludzi interesuje plotkarstwo i małostkowość, nie musi się mi to podobać ani takie tematy mnie interesować.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: a co jeżeli Ci powiem, że przeciętny człowiek ma problem z przypomnieniem sobie nawet nazwiska kolegi z klasy 5 lat po skończeniu szkoły i tylko wykopki są na tyle skrzywdzone mentalnie, że mają jakąś obsesję i lęki o kompromitowaniu się?
  • Odpowiedz
@eeehhh: To oczywiste, że większość ludzi szybko o tym zapomni, czasami ktoś przypomni postując fotę i pytając o historię zdjęcia albo takową przypominając. Ale bliscy tej typiary czy znajomi będą o tym pamiętać zawsze. Już oczami wyobraźni widzę, jak ktoś kiśnie wewnętrznie podczas sytuacji, że np. ta typiara hipotetycznie bierze ślub, jakaś ciotka czy inna babka, nie znając co ona #!$%@?ła na festiwalu, pyta przy okazji jakiejś rodzinnej posiadówy czy
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Obaj wiemy, że napisałeś te wypociny i też te poprzednie bo cię piecze. Daj sobie spokój.

Jako ex przegryw znam to niemiłe uczucie niepokoju jak czyjeś bezpruderyjne albo obsceniczne zachowanie urzeczywistnia się i wchodzi wchodzi do mojego własnego świata niezaproszone, ja wiem że to jest nieprzyjemne. Ale skupianie się na tym nic nie da, przed ludźmi wychodzisz na przegrywa, zwłaszcza przed dziewczynami
  • Odpowiedz