Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@starrk: potwierdzam - randomowa laska, która wpadła z chłopem w fotobudce na Openerze, jest dla mnie ciekawszym zjawiskiem niż Kononowicz, FameMMA i jacyś internetowi twórcy, o których piszesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 494
@Tywin_Lannister: Właśnie udowodniłeś to co pisałem wczoraj, że nikt oprócz przerywów i piwniczaków już dawno o to nie daje yebania bo każdy poszedł dalej z życiem, a ty robisz całe listy 'skompromitowanych ludzi' do dekady wstecz xD i prawisz wszystkim jakieś morały.
  • Odpowiedz
@eeehhh: przecież pisze o tym cały polski internet, m.in. na Twitterze. Powstają artykuły, napisane przez gównodziennikarzy. Na wykopie piszą o tym zarówno „przegrywy, piwniczaki”, jak i różowe paski.

Uważam, że się mylisz. Na ten moment ta głupotka, którą żyje sfera publiczna i chyba tylko w twojej banieczce nikt się nią nie zajmuje poza „przegrywami, piwniczakami”, ma się dobrze - jako temat „trendujący” ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Syskiev: przez wyciek filmiku z akcji na wieży kariera „bohaterki nagrania” runęła w gruzach, a kilka lat temu została zamordowana młotkiem przez gościa, który ją zapinał xd

Co do innych filmików no to cóż. Osobiście nie chciałbym, żeby co parę miesięcy zdjęcie, na którym trzymam w dłoni kapucyna, robiło okrążenia po Internecie. Ale niech ci będzie - pamięta o tym tylko kilku przegrywów jako zabawną opowieść.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: A teraz jak myślisz ile ludzi pamięta jak się nazywała, skąd i kim była bez sprawdzenia?
Do tego czemu kłamiesz? Zabił ją inny koleś oraz wcale nie położyło jej to kariery bo dokończyła swoją kadencję jako burmistrz, a potem była radną
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Karwasz twarz, ale nikt w przeciwieństwie do was nie bierze tego na poważnie xDDD Każdy to co najwyżej odbierze jako viralowe 'pikatne' heheszki 'zdrowych młodych ludzi' i inne 'no to się fajnie pobawili, będą mieli co wspominać na starość' a potem wezmą w plener swoich partnerów i sami ściągną gacie. Bo to normalne życie, a to że czasem ktoś zaliczy wpadkę - bywa i tak. Każdy ma swoje jazdy,
  • Odpowiedz
@Syskiev: żyło tym całe miasteczko, tak samo jak cała Polska żyła romansem Petru, przez który wypadł z polityki. Taka jest mentalność społeczeństwa. Jej kariera runęła w gruzach, bo w świecie polityki została zdegradowana. Jeżeli to był inny koleś, to sorry, ktoś mnie wprowadził w błąd.
  • Odpowiedz
@eeehhh: za kulisami każdego, takiego incydentu jest zawstydzony ojciec i załamana rodzina. Bohaterka zdjęć zapewne cały czas sprawdza Internet i dostaje ataków paniki, kiedy widzi, jak viralowa jest to „afera”.

Przejrzyj Twittera - większość użytkowników ją tam po prostu kamieniuje. Postaw się w jej sytuacji. Ludzie są podli i wykorzystują tę wpadkę, żeby się wyżyć.

Dla mnie - żeby nie być hipokrytą - zabawne są po prostu okoliczności wpadki i
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister:

Broń Boże, nie zasługują na szczucie przez sam fakt uprawiania seksu publicznego


Sam właśnie dokładasz sporą cegiełkę do tego kamieniowania zamiast po prostu dać im spokój. Tylko że zapominałem, masz właśnie nowy przypadek w swoim folderze który odpalisz za kolejne 15 lat jak kolejna para coś odwali.
  • Odpowiedz
@eeehhh: „sporą” cegiełkę xd przez dwa wpisy poruszające kwestie socjologiczne tego zdarzenia - na martwym wykopie. W porównaniu do dziennikarzy, którzy o tym piszą na portalach i twitterowiczów, którzy wysyłają jej nieocenzurowane zdjęcia do jej rodziny xd

Musisz być wyjątkowo toksyczną osobą. Wnioskuję po tych projekcjach.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: przecież nikt o tym filmie nie pamięta poza jakimiś przegrywami, nawet nigdy chyba nie wypłynęły dane tego gości i dziewczyny mimo że tyle twarzy widać na tym filmie, nic nie było słychać aby jakaś afera z tego wybuchła.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: ja kojarzę tylko gościa od wieży, bo to się chyba roznosiło jeszcze na wczesnych telefonach odtwarzających pliki 3gp. Całej reszty nie pamiętam i nie wiem dlaczego miałbym pamiętać.

Bawi mnie też hedonistyczny i bezpruderyjny zryw wykopowy. Nagle ujawniły się tłumy rozwiązłych i rozpustnych wręcz samców, dla których takie akcje to codzienność ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Tywin_Lannister: Nigdy nie uprawiałeś seksu poza łóżkiem? Gdzieś
  • Odpowiedz
@missioncritical: jaki sens ma cytowanie połowy wypowiedzi skoro kontekst jest zupełnie inny, kiedy się przytoczy całą?

Bawi mnie fakt bezpruderyjnego zrywu w kontekście tego, jaki content się zazwyczaj pojawia i na jakie problemy często narzekają mężczyźni na wykopie.
  • Odpowiedz