Wpis z mikrobloga

@LibertadParaTodos XD jest różnica pomiędzy świrowaniem w fotobudce, czy np. przymierzalni w sklepie, a ruchaniu na środku ulicy… serio jej nie widzisz? Tez mam podobne zdanie, bo czy to była para, czy poznani przypadkowo ludzie, chcieli se #!$%@? coś śmiesznego i mieć nawet pamiątkę, a to, ze (prawdopodobnie) nie widzieli, ze pójdzie to na telebim to trochę przypal. Nie chce wyjść na wielkiego „Oskarkowego ruchacza”, ale kto pierwszy nie świrował choć trochę
Zdjęcia to wspomnienia na całe życie. Jej przyszły mąż będzie miał idealne zdjęcie do albumu ślubnego z przeszłością swojej ukochanej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Neeveermind: Weź sobie zwal chłopie, bo Ci sperma mózg zalewa. Pogotowie na noszach zaraz z piwnicy będzie Cię wywozić.
ona jeszcze znajdzie swoich obroncow,


@heatblast1221: A dlaczego by nie? Jestem ciekawy w jaki sposób organizator (i czy w ogóle) zabezpieczył się w regulaminie, że wchodząc tam zgadasz się by twoja morda latała na telebimie. To co tam zrobiła to jej sprawa. Ja na przykład też nie chciałbym, żeby mój ryj w dziwniej minie latał publicznie, a co dopiero podczas #!$%@? petardy xD Mają ludzie różne fetysze i co kogo to
@niochland: to prawda, a nawet jeśli ruchają to pewnie kobieta musi być dostępna o danej godzinie oraz wykazać serie odpowiednich zaświadczeń, dowodów oraz odbyć kurs przygotowujący na przyjęcia daru wykopka