Wpis z mikrobloga

@LibertadParaTodos XD jest różnica pomiędzy świrowaniem w fotobudce, czy np. przymierzalni w sklepie, a ruchaniu na środku ulicy… serio jej nie widzisz? Tez mam podobne zdanie, bo czy to była para, czy poznani przypadkowo ludzie, chcieli se #!$%@? coś śmiesznego i mieć nawet pamiątkę, a to, ze (prawdopodobnie) nie widzieli, ze pójdzie to na telebim to trochę przypal. Nie chce wyjść na wielkiego „Oskarkowego ruchacza”, ale kto pierwszy nie świrował choć trochę
  • Odpowiedz
Zdjęcia to wspomnienia na całe życie. Jej przyszły mąż będzie miał idealne zdjęcie do albumu ślubnego z przeszłością swojej ukochanej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Neeveermind: Weź sobie zwal chłopie, bo Ci sperma mózg zalewa. Pogotowie na noszach zaraz z piwnicy będzie Cię wywozić.
  • Odpowiedz
ona jeszcze znajdzie swoich obroncow,


@heatblast1221: A dlaczego by nie? Jestem ciekawy w jaki sposób organizator (i czy w ogóle) zabezpieczył się w regulaminie, że wchodząc tam zgadasz się by twoja morda latała na telebimie. To co tam zrobiła to jej sprawa. Ja na przykład też nie chciałbym, żeby mój ryj w dziwniej minie latał publicznie, a co dopiero podczas #!$%@? petardy xD Mają ludzie różne fetysze i co kogo to
  • Odpowiedz
@niochland: to prawda, a nawet jeśli ruchają to pewnie kobieta musi być dostępna o danej godzinie oraz wykazać serie odpowiednich zaświadczeń, dowodów oraz odbyć kurs przygotowujący na przyjęcia daru wykopka
  • Odpowiedz