Wpis z mikrobloga

@rafau16: tylko to zdjęcie nie jest legalnie zebrane, a jakiś pracownik to zrobił. W UK są takie maszyny, a to pewnie angielka.

Edit: wystarczy spojrzeć na top i bottom, że coś linię się nie zgadzają, fake gówno.

#!$%@? tam, edit V2. Nie chce w to brnąć, nawet Wy przegrywy robicie pały, a nie ruchacie. EOF
  • Odpowiedz
Daj bez iksdeków


@erni13: było na cgm ale się zbyło. Jest jeszcze w g^ cache, o tutaj.
Jest też na jbzd ale tak samo ocenzurowane. Podobno jest na hardzie ale ja się tam nie loguję, więc nie wiem.
  • Odpowiedz
@Noniusz no ile zdaniem wykopki ma? 20, 50, 100?


@morghul: która klasa podstawówki, że jeszcze nie miałeś prawdopodobieństwa?

Wystarczy żeby średnio 3. partner był tym ostatnim, żeby prawdopodobieństwo, że dany partner nie jest ostatnim, było mniejsze niż 50%.
  • Odpowiedz
@Noniusz więc masz prawo stwierdzić że ten nie będzie jej mężem? Zresztą #!$%@? jakby baba tylko mężowi miała prawo obciągać. A #!$%@? w sumie
  • Odpowiedz
Ja #!$%@? wykopki są bardziej nieruchający od papieża


@niochland: a co ma do nieobyczajnych zachowań ilość stosunków seksualnych wykopków? Jak czarny dzikus walił czarną dzikuskę na ulicy w centrum jakiegoś francuskiego bodaj miasta to wszyscy oburzeni wytykali, że prymitywny lud nie potrafi dostosować się do norm społecznych cywilizowanego świata. Macie podwójne standardy wielce tolerancyjni hipokryci.
  • Odpowiedz