Wpis z mikrobloga

@pozmu niemoje, ale mialem podobnie, nie wiedzialem gdzie jestem i czym jestem a moze jestem wszystkim, albo czy wgl istnieje i to naprawde nie jest przesadzony opis

Dmt zajaralem ale nieumiejetnie XD, liscie i chmury zlozyly sie w jakies twarze, nad ziemia unosil sie dym przez 2 minuty i tyle, za slabo zajaralem zeby mnie odcielo

Kwasa polecam, nagle patrzysz na wszystko z innej perspektywy, kolorki i wzorki XD, troche radosci, ogolnie
Perse - @pozmu niemoje, ale mialem podobnie, nie wiedzialem gdzie jestem i czym jeste...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ziomus0812 a benzo pomaga? Ketamina na depresję niby pomaga od razu, ale przez fobię społeczną to ja nawet nie wiem do końca czym jest ta depresja, skoro człowiek jest istotą społeczną to jak przy fobii społecznej nie mieć depresji...
  • Odpowiedz
@pozmu: tak, benzo pomaga (alprazolam), chociaż nie jest już tak skuteczne jak kiedyś. Wcześniej, gdy wziąłem alprazolam, to nie tylko fobia znikała, ale stawałem się wyluzowany, towarzyski, skłonny do żartów. Teraz to tylko obniża lęk, nie ma już tej towarzyskości.

No ja nie miałem w ogóle żadnych objawów depresyjnych aż do czasu, gdy zacząłem leczyć się antydepresantami w wieku 19 lat (dziwne, no nie :/).
  • Odpowiedz