Wpis z mikrobloga

Na ochronie u mnie robi taka 20 letnia Julka, czasem się zdarzy że mam z nią zmianę.
Z racji tego że nie ma z kim pogadać, a jest bardzo gadatliwa czasem robię za wolnego słuchacza. Pokazywała mi dzisiaj chyba przez prawie godzine swoje zdjęcia z jakichś wydarzeń, wakacji, szkoły, rodziny, znajomych itp.
Przedstawiła mi obraz życia normika.
Ja oczywiście nic o sobie jej nie mówię, a ona nie pyta. Nie interesuje ją to albo wie że nie mam życia.
Nic nie przeżyłem, nigdzie nie byłem, nikogo nie poznałem..
#przegryw
  • 38
@Ashurbanipal: tobie podobnym chyba za mocno na łeb siadły wpisy trueceli którzy wszędzie widza pogardę ze strony bab xD czy to sprzedawczyni w żabce czy inna typa z odzieżowego. A prawda jest taka ze nawet będąc brzydkim możesz mieć mnóstwo ładnych koleżanek.
Tyle ze no właśnie one będą cię traktować jako koleżankę w tych przysłowiowych spodniach i będą cię zwyczajnie lubić jako kolegę a nie pożądać
A prawda jest taka ze nawet będąc brzydkim możesz mieć mnóstwo ładnych koleżanek.

Tyle ze no właśnie one będą cię traktować jako koleżankę w tych przysłowiowych spodniach i będą cię zwyczajnie lubić jako kolegę a nie pożądać


@RudyZibi: nieznane są losy przegrywów.
Znam przypadek, że rudy, niski, mający problemy z kobietami, teraz mieszka z 8-9/10 dziewczyną i nawet okazał się spoko człowiekiem jak już się odezwał. Także może czasem wystarczy zaryzykować
prawda jest taka ze nawet będąc brzydkim możesz mieć mnóstwo ładnych koleżanek.

Tyle ze no właśnie one będą cię traktować jako koleżankę w tych przysłowiowych spodniach i będą cię zwyczajnie lubić jako kolegę a nie pożądać


@RudyZibi: to pocieszyłeś chłopów xD
@brednyk: sprostowalem pewne zjawisko xD
Zreszta nie każdy brzydki facet to automatycznie piwniczak, znam kilku takich „dynamiczniejszych” trueceli i nawet kobiety na swoim poziomie maja xD