Wpis z mikrobloga

Gdyby ludzie srali tak, jak parkują:
- Sram na chodniku, bo miasto nie zapewniło szaletów
- No musiałem nasrać na tym trawniku, bo do szaletu jest daleko, przecież nie będę chodził taki kawał
- Nie będę srać w szalecie, bo trzeba za nie płacić, a ja już płacę podatki, kiedy kupuję papier toaletowy
- Wiem, że tu nie wolno srać, ale tylko szybko małego klocka postawię
- Od 20 lat wszyscy tu srają. Co, nagle przeszkadza?
- No co wam gówno przeszkadza, przecież da się przejść
- Co, zazdrościsz, że mnie stać i się najadłem, a teraz mam czym srać?

#pasta #bekazpodludzi #motoryzacja #parkowanie #heheszki #ruchdrogowy #samochody
  • 62
  • Odpowiedz
@r5678:

@archi999: ale wiesz, że ludzie którzy jeżdżą samochodami to nie tylko jazda w jedno miejsce i prywatnie?

Jakbyś miał np przejść te 200m, ale 40x w ciągu dnia, tracąc kilka minut przy każdym razie. np 3 minuty. to już w ciągu całego dnia tracisz 2h i o tyle np jesteś później w domu. i robi się nie 200m a 8km do przejścia do samochodu ;)


@Lohengrin:

opie dopisz
  • Odpowiedz
  • 0
@cwlmod Ziom, mam samochód i powiem ci że #!$%@?. Parkowanie gdzie popadnie to plaga w miastach.owia to jako rodzic który musi z wózkiem jeździć.
  • Odpowiedz
@Lohengrin: Czy ten wpis tylko przypadkiem zbiega się z filmikiem od Adama Something o darmowych miejscach parkingowych? Na początku opowiada anegdotę o koleżance z pracy, która mieszkała koło stacji metra, ale do pracy dojeżdżała samochodem, ale nie miała gdzie zaparkować, więc z parkingu do pracy jeździła tramwajem:
vytah - @Lohengrin: Czy ten wpis tylko przypadkiem zbiega się z filmikiem od Adama So...
  • Odpowiedz
@archi999: nie po to mam samochód żeby chodzić piechotą. Ciebie nie stać na samochód to wydzierasz pyzde w necie. 100 lat temu ludzie chodzili, a teraz jeżdżą
  • Odpowiedz
@NAIZDUP: #!$%@? tam o mnie wiesz, ale się wypowiadasz czy mam samochód. Kwintesencja internetu XDDD Mam samochód, rower, nogi i mózg w przeciwieństwie do ciebie by ich używać zgodnie z rozsądkiem ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz