Wpis z mikrobloga

@piechock12: powód nie ma znaczenia dużego raczej, to objawowo działa. Tylko jak bierzesz leki na coś 'reaktywnego' to je będziesz jadł do śmierci a efekt będzie taki sobie.
emocje wypłaszcza ogólnie, niezależnie czym są spowodowane, ale jeżeli nie chcesz apatii osiagnac to tak śrendio bym powiedział.

poziom cierpienia/emocji zmniejsza, ale ma to swoją cenę. Jeżeli nie jesteś w stanie gdzie nie możesz pracować/ myślisz o magiku / boisz się wyjść z
@10129 No niestety, mam problemy z normalnym funkcjonowaniem więc juz wole brać leki niż zamknąć sie w domu. Nie moge sie niestety pozbyc tego czegoś „reaktywnego” więc nie ma wyboru
leki z samotności nie wyleczą, czy da się to cierpienie nimi stłumić? da, ale to droga na dno bo te leki które to zrobią uzależniają. ssri/snri miałem prawie wszystkie, też inne rodzaje leków. z poczucia samotności żadne nie wyleczyły, benzo jakoś pomagało, ale to w zasadzie narkotyki z apteki i odradzam.

coś tam dają na to i ssri/snri, ale to bardziej zobojętnienie na emocje niż zanik potrzeby. To jest naturalna ludzka potrzeba,
@10129 No u mnie niestety jest brak po prostu osób, nie ze sie czuje samotny w grupie. Nie jestem w stanie tego zmienić. Sytuacja bez wyjścia trochę moim zdaniem. Bo nie moge zmienić czegoś co naturalnie budzi frustracje i problemy emocjonalne.
@piechock12:
to nie jest po prostu nie mam do kogo zagadać. Bo znaleźć się w sytuacji gdzie można do kogoś zagadać to nie jest problem.
zauwaz, ze nawet pisałeś, zę internetowych nie masz. jesteś na wykopie. tu pełno ludzi do zagadania.

problem na ogół się zaczyna, ze średnio nam wychodzi zagadywanie.
@10129 No i co te internetowe znajomosci zastąpią realnych znajomych? Oczywiście że w teorii możesz pogadać nawet z panią ze sklepu, ale tu chodzi o jakies nawiązanie relacji, do tego to sie nadają tylko niektóre osoby. Człowiek nie z każdym sie zakumpluje i o możliwość zagadania do takich osób tu chodzi
@piechock12
lepsze przez internet niż żadne. też można się w końcu spotkać, masz komu o problemach pisać aby wspierał.

tak, pisze o relacji. tak, niektórzy się nadają dla danej osoby, ale aby tę osobę która jest dla Ciebie właściwą znaleźć najpierw musisz kogoś poznać, nie?

nie dowiesz się kto jest osobą do relacji dla Ciebie zanim kogoś nie poznasz na ogół. to poznajesz i patrzysz jak się wam rozmawia, jak tak sobie