Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki! Z okazji zbliżającego się finału Pucharu Polski w #heroes3 H3GG przygotowało dla Was małe upominki w postaci kubków #rozdajo . Zasady będą proste - piszemy swoje najbardziej nostalgiczne wspomnienie związane z #h3 i tutaj kubek dostanie najbardziej plusowany komentarz lub wpisujemy przewidywanie zwycięzcy: #teamgong lub #teamodelle , a my spośród prawidłowych odpowiedzi po finałach wylosujemy jeden kubek (dacie dużo plusów to ponegocjuję z Keszem wincej kubków!)

Pojedynek rozpocznie się już w tę sobotę od godziny 10 na Hali Stulecia w Wrocławiu . Zmagania najlepszych zawodników będzie można oglądać na żywo na hali [Wstęp Wolny] lub na kanałach h3gg: twitch oraz youtube
#retro #retrogaming #final #giveaway
Berkas - Drogie Mirki i Mirabelki! Z okazji zbliżającego się finału Pucharu Polski w ...

źródło: MicrosoftTeams-image (4)

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
@Berkas:
W H3 mam bardzo dużo historii. Natomiast Najmilej wspominam wyrzucanie przez ojca mojego kolegi mnie z domu, bo biliśmy prąd nieraz po 20-30h wjednej sesji. Jedyna pizzeria na wiosce, duża 60cm pizza i mnożenie szkieletów x razy tyle, ojciec sąsiada sam by mnie pewnie widział w szkieletorni widząc rachunki za prąd.
  • Odpowiedz
Ja mam w sumie dwa wspomnienia.
1. Dziadek kupił nam komputer, dodam że mieszkałem na wsi i z moich znajomych komputer miałem tylko ja i jeden ziomek. Mój brat 9 lat starszy ode mnie przyjeżdżał tylko na weekendy i co jakiś czas przywoził jakieś nowe gierki od lokalnego pirata, ale pieniądze brał ode mnie co weekend, żydek jeden ^^ I w końcu przyjechał z HoMM 3, sagę już znałem, bo mój brat
  • Odpowiedz