Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki! Z okazji zbliżającego się finału Pucharu Polski w #heroes3 H3GG przygotowało dla Was małe upominki w postaci kubków #rozdajo . Zasady będą proste - piszemy swoje najbardziej nostalgiczne wspomnienie związane z #h3 i tutaj kubek dostanie najbardziej plusowany komentarz lub wpisujemy przewidywanie zwycięzcy: #teamgong lub #teamodelle , a my spośród prawidłowych odpowiedzi po finałach wylosujemy jeden kubek (dacie dużo plusów to ponegocjuję z Keszem wincej kubków!)

Pojedynek rozpocznie się już w tę sobotę od godziny 10 na Hali Stulecia w Wrocławiu . Zmagania najlepszych zawodników będzie można oglądać na żywo na hali [Wstęp Wolny] lub na kanałach h3gg: twitch oraz youtube
#retro #retrogaming #final #giveaway
Berkas - Drogie Mirki i Mirabelki! Z okazji zbliżającego się finału Pucharu Polski w ...

źródło: MicrosoftTeams-image (4)

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
@Berkas: a można taki kubek ale bez logo cd action? Bo w takim jak na zdjęciu to herbata zawsze będzie gorzka niezależnie ile łyżeczek cukru wsypiemy( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Berkas nie chce kubeczka ale zostawiam komentarz i plusik dla zasięgu bo to gra przy której "zmarnowałem" najwięcej godzin życia i na zawsze będzie w moim serduszku. Udanego turnieju!
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@BigBoobs niestety nie, cd action umożliwiło zorganizowanie finału z przytupem. Przyznam szczerze jako gazety nie znam ich zbytnio ani starej ani obecnej.
Gdyby się nie zainteresowali tą wspaniałą, ale starą grą, ciężko byłoby nam promować turnieje h3 na taką skalę.

Jeśli zechcesz to zawołam jak będzie opcja zdobycia kubków lub może koszulek Ligi Heroes, której jestem współorganizatorem ;)

Póki co cieszmy się finałami PP!
Berkas - @BigBoobs niestety nie, cd action umożliwiło zorganizowanie finału z przytup...

źródło: temp_file.png1105726988175213489

Pobierz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kebabee zajebista fota!

@leszkon wspaniele, że pokazujesz kolejnemu pokoleniu ten wspaniały świat, jak chcesz mogę pokazać drogę do lobby i sposób instalacji HoT- fanowskiego dodatku, na którym się obecnie gra.()

sory za trzy pingi, ale wykop coś laguje...
  • Odpowiedz
@Berkas ogólnie też muszę wyrazić pełen podziw, że dokonaliście niemożliwego przekonując Grubego żeby był w stanie wstać i komentować meczyk o 9 xD
  • Odpowiedz