Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki! Z okazji zbliżającego się finału Pucharu Polski w #heroes3 H3GG przygotowało dla Was małe upominki w postaci kubków #rozdajo . Zasady będą proste - piszemy swoje najbardziej nostalgiczne wspomnienie związane z #h3 i tutaj kubek dostanie najbardziej plusowany komentarz lub wpisujemy przewidywanie zwycięzcy: #teamgong lub #teamodelle , a my spośród prawidłowych odpowiedzi po finałach wylosujemy jeden kubek (dacie dużo plusów to ponegocjuję z Keszem wincej kubków!)

Pojedynek rozpocznie się już w tę sobotę od godziny 10 na Hali Stulecia w Wrocławiu . Zmagania najlepszych zawodników będzie można oglądać na żywo na hali [Wstęp Wolny] lub na kanałach h3gg: twitch oraz youtube
#retro #retrogaming #final #giveaway
Berkas - Drogie Mirki i Mirabelki! Z okazji zbliżającego się finału Pucharu Polski w ...

źródło: MicrosoftTeams-image (4)

Pobierz
  • 65
@OrzechowyDzem nic nie szkodzi, jeśli chciałbyś się nauczyć to h3gg ma przestrzeń dla nowicjuszy, zapraszam na dc h3gg daję link do dedykowanego kanału dla osób nie mających pojęcia o pvp.
Jak nie masz ochoty to zapraszam na streamy h3gg i obserwację jak gra się rozwinęła!
@Berkas: Ten dzień pamiętam jakby to było dzisiaj. Kolega z ławki namówił mnie, żebym spróbował zagrać z nim w HOMM3 bo on z braćmi grają całymi nocami. Poszliśmy do niego i gdy włączył to okropnie wyglądające coś co w żadnym calu nie przypominało mojej kochanej czwartej części niemalże natychmiast odechciało mi się grać i nigdy więcej nie spróbowałem. Trzecia cześć jest niegrywalna.
To moje ulubione bo jedyne wspomnienie z trójką.
@Berkas: moje wspomnienie jest takie że za dzieciaka dla mnie Behemoty to była psia kupa a Starożytne Behemoty to była psia kupa leżąca już dłuższy czas

Pewnie dlatego że - niespodzianka - zawsze były u mnie psy i sprzątałem po nich podwórko

W zasadzie do tej pory mi to zostało że te Behemoty wyglądają jak psie kupsko, świeże lub nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gokish ma wyjątkowo rację, ja zostałem wprowadzony w błąd, bo wcześniej była 10:
początek transmisji 9.00
otwarcie cd action expo 10 - wstęp dla widowni
@Langus oooo nie tragedia, udało Ci się odpalić na innym kompie?


@Berkas: to były czasy gdy słabo było o inny komp. Spiąłem się na wymianę i wymieniłem Pentium I 90Hz na jakiegoś celerona ~450 Hz (chyba) + pierwsze GPU (nie pamiętam jakie) + oczywiście płyta i pamięć.
@Berkas: teamgong for the win - nos mi mówi, że wygra, znaczy się, astrologowie zapowiadają tydzień, a nawet rok. :)
H3 to była gra, na którą miałem bana od dziadków (oni szafowali czasem przy kompie), bo za dużo godzin spędzałem przed monitorem i powinienem się w tym czasie uczyć. Byłem szczylem, jak wyszła i bardzo, bardzo chciałem grać w to płynnie, ale musiałem wykradać sobie po 10-15 minut dziennie między obowiązkami.
@Berkas: Najlepsza gra życia, teraz czasem z synem pogrywam w "zamki". Najmilsze wspomnienia, oczywiście po za zmierzch/świt, to pierwsze kontakty intymne do których doszło przy okazji wspólnej partyjki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Piękne to były czasy, teraz nie ma czasów.