Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki! Z okazji zbliżającego się finału Pucharu Polski w #heroes3 H3GG przygotowało dla Was małe upominki w postaci kubków #rozdajo . Zasady będą proste - piszemy swoje najbardziej nostalgiczne wspomnienie związane z #h3 i tutaj kubek dostanie najbardziej plusowany komentarz lub wpisujemy przewidywanie zwycięzcy: #teamgong lub #teamodelle , a my spośród prawidłowych odpowiedzi po finałach wylosujemy jeden kubek (dacie dużo plusów to ponegocjuję z Keszem wincej kubków!)

Pojedynek rozpocznie się już w tę sobotę od godziny 10 na Hali Stulecia w Wrocławiu . Zmagania najlepszych zawodników będzie można oglądać na żywo na hali [Wstęp Wolny] lub na kanałach h3gg: twitch oraz youtube
#retro #retrogaming #final #giveaway
Berkas - Drogie Mirki i Mirabelki! Z okazji zbliżającego się finału Pucharu Polski w ...

źródło: MicrosoftTeams-image (4)

Pobierz
  • 65
@Berkas: pierwsza 'nocka' w kafejce internetowej "Cybernet" z kumplami. Całą noc leciało MTV a w nim 'Miss Jackson" Outkasta i "One more time" Daft Punka. Do dziś jak słyszę te kawałki to przypomina mi się kampania z podstawki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gdy kolega skopiował mi płytkę herosów (tak pirata, okładka była z aniołkiem), tuż po premierze. Gdy biegłem do domu aby zainstalować i pograć, ale niestety komputer nie udźwignął wymagań minimalnych ().. Gra chodziła w jakiś 10-15 klatkach i nie dało się grać.
@Berkas: Każdego dnia po szkole w 2 czy 3 klasie podstawówki chodziliśmy do kolegi i graliśmy razem w Hirołsy :D
Regularnie kłóciliśmy się który zamek najlepszy, zwykle graliśmy na największych mapach żeby mieć chwilę spokoju zanim ktoś nas zaatakuje (co sprawiało, że zwykle jedną mapę graliśmy przez 2 tygodnie xD).

Najlepsze wspomnienie? Już sam nie wiem czy to naprawdę się wydarzyło i czy tak działa H3
Ale kojarzy mi się, jak
via Android
  • 1
@Trombe to musiało być piękne!!!!

@piwakk cudowne wspomnienia ;-)

@Lipathor i ta muzyka, ale ścieżka dźwiękowa z hirków lepsza - który zamek muzycznie wygrywa?

@Onde co na to Crag Hack

@Langus oooo nie tragedia, udało Ci się odpalić na innym kompie?

@getresh to nieźli sojusznicy, tak można rekrutować bohaterów u sojusznika w zamku :P

@E_Nygma oglądałeś jakieś jego mecze? #!$%@? nie z tej ziemi!

@syn_czlowieczy i kropelka zimnego potu płynąca po plecach
@Berkas: W H3 mam setki, jeśli nie tysiące rozegranych godzin.
Jeśli miałbym coś wspominać, to przychodzi mi do głowy czas, gdy był jeden komputer w domu. Ojciec przywiózł z miasta wojewódzkiego zestaw "Vobis" z gazetki, z dużym i ciężkim 17" monitorem crt.
Ponieważ komputer był jeden i "mój", to ojciec - jak byłem poza domem, odpalał H3 i grał, aż razem z mamą nie wygoniłem go wieczorem.
Po miesiącu takich akcji
@Berkas: gdzieś kiedyś przeczytałem że Heroes 3 to "gra na długie zimowe wieczory". I tak będąc w podstawówce faktycznie jesień/zima były czasem kiedy siadało się przed ekranem żeby pograć w H3 ze znajomymi, a jako że mieszkałem w małej miejscowości to grałem ja, dwa lata młodszy kolega i jeden gimnazjalista.

Siedzieliśmy godzinami przed komputerem grając z botami każdy na każdego, a to co najbardziej zapadło mi w pamięć to momenty gdy
via Android
  • 1
@Wink ja z kuzynami mówiłem na takie tury przewijak i cyk tydzień zarabiania bo nie radziliśmy sobie ekonomicznie, ale wszyscy się na nie decydowaliśmy i nikt nie robił swoich ruchów w tym czasie.