Wpis z mikrobloga

Siema mirki. Mieszka/mieszkał ktos w nowej hucie w okolicy os.Centrum C, D itp?
Spoko tam okolica? Szukam mieszkania do 500k i nie pozostaje inny wybór niz stare bloki albo #!$%@?, nie chce wielkiej plyty wiec patrze na takie starsze z cegly.
#krakow #nowahuta #wielkaplyta #mieszkanie
  • 12
  • Odpowiedz
@Hakax: Tak. Zależy jak trafisz dokładnie. Trochę pato czasem, trochę nie. Ale ogólnie to spoko miejsce i jest bezpiecznie. A NH się mocno rozwija i będzie rozwijać, wiec za parę lat to w ogóle tylko hipsteriada i pierożki sojowe.
Jak chcesz o coś konkretnego zapytać to dawaj znać.
  • Odpowiedz
Mieszkałem w Centrum A i było to najlepsza lokalizacja w jakiej mieszkałem. Jeden mankament to brak miejsc parkingowych. Staniesz gdzie popadnie i cieszysz się że się udało. Gdy kupowałem mieszkanie to wybrałem Czyżyny bo blisko Huty ale parkowanie jest pod kontrolą.
  • Odpowiedz
@Hakax: jeśli chodzi o stare bloki w centrum huty to jest hit or miss. Są 3 scenariusze: starzy ludzie będący lekko upierdliwi, starzy alkoholicy którzy robią z klatki gówno albo młodzi ludzie którzy zastępują starych ludzi. Patologii już raczej nie ma a na pewno takiej z opowieści z dawnych czasów. Dobrze poszpiegowac jacy są sąsiedzi przed kupnem.
  • Odpowiedz
  • 0
@Czarny_Klakier: Siema, nic, porzucilem jednak temat kupna mieszkania i jednak nadal najmuje, a stwierdzilem ze w takim razie wpierw zajme sie weselem, a pozniej mieszkaniem xd
  • Odpowiedz