Wpis z mikrobloga

@zsokiemowocowym: była akcja nagonki na niego, zostały ujawnione jego dane osobowe, gdzie mieszka gdzie pracuje. Ludziom się nie podobało, że krytykuje Polskę i naśmiewa się z typowo prawicowych poglądów, uważał że Żydzi są nadludźmi i że sam jest żydem, raz mówił że jest Amerykaninem. Śmiał się z chrześcijan, mówił że szatan mu daje pieniądze i zegarki, co jeszcze bardziej denerwowało prawaków. No ogólnie poszukaj sobie bo nie chce mi się pisać
  • Odpowiedz
@zsokiemowocowym @leeaxe: Bzdury. Byłem świadkiem jego działalności na necie od czasów insomnii i nigdy nie widziałem żadnej nagonki. Właściwie to masa ludzi od zawsze wiedziała kim on jest i gdzie jest, jeden typ ogarnął do niego numer i zrobił ten sławny wywiad. Tak bardzo robiono na niego nagonkę i go 'cancelowano' że bez problemu nagrywał dobre 4 lata.

Testo po prostu w którymś momencie miał już dosyć, wyczerpał tematy, #!$%@?ł jakieś
  • Odpowiedz
@leeaxe: @eeehhh Coś wam wyjaśnię polaczki, po pierwsze to była akcja vichanu o kryptonimie cebularz i zlokalizowano Testa po filmiku z rustlerem oraz na innym gdzie na stoliku leżał list z adresem. Po drugie Testo sobie nagrywał dalej i jeszcze bardziej mu to podkręciło tematy do beki z polaków bo udowodnił że jak zwykle wszystko robią by proxy czyli #!$%@? mogą xD Trzecia kwestia wspomniany blog nie należał do Łukasza. Po
  • Odpowiedz
akcja vichanu o kryptonimie cebularz i zlokalizowano Testa po filmiku z rustlerem oraz na innym gdzie na stoliku leżał list z adresem.


@viero: No pewnie. Piwniczaki odwaliły takie śledztwo że znały jego numer buta fiuta i nazwy leków które brał. Kogo ruchał, z kim do klasy chodził z kim w Gdyni wódkę pił. Po GPSach go w Illinois namierzyli. Potem się okazało że... w sumie nic z tej wiedzy nie wynikło.
  • Odpowiedz