Wpis z mikrobloga

W ostatnim odcinku telenoweli "Samozaoranie konfederacji":
-Mentzen przegrywa debatę z Petru
-Mentzen przyznaje, że hasło o kasowaniu podatków to był żart
-Bosak zostaje zaorany przez dziennikarkę TVN i nie potrafi odpowiedzieć na pytanie czy jest przeciwko UE
-Plotki o starcie Sochy z list konfy zostają wyśmiane przez konfiarzy, ale gdy wyszło że ona naprawdę będzie na listach to kofniarze zamilkli
-Braun wyskoczył z kieszenie Bosaka i na konwencji nagadał jak to on jest przeciwny dewiantom, Ukraińcom i eurokołchozowi

Drodzy konfiarze,
Widać jakimi niedojrzałymi dzieciakami jesteście skoro tak sie oburzacie skąd ten atak na konfę. Tyle lat narzekaliście że media się nie interesują. Teraz macie swoje 15 minut i wychodzi szydło z worka. Okazuje się, że konfa nie różni się specjalnie od innych partii.

Ja wiem, że macie pamięć jak złota rybka i dalej będziecie powtarzać jak to pis wprowadzający 500+ jest równy z PO, która kategorycznie jest przeciwna 500+, a TVPiS, który nigdy nie krytykuje rządu jest równy TVN, któremu można najwyżej zarzucić że materiał o konferencji konfy puścił dzień później (TVPiS w ogóle jej nie pokazało xD) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#konfederacja #bekazkonfederacji #bekazprawakow #polityka
  • 38
@cwlmod I pomimo tego niewątpliwego pasma 'sukcesów' Konfederacji ich poparcie od półtora roku regularnie rośnie i dobija już do 15%

Widze dwie opcje, obie równie złe. Ludzie w Polsce są beznadziejnie głupi LUB oferta polityczna każdej innej partii jest tak beznadziejna że ludzie wybierają świadomie memcena i Bosaka jako alternatywę.
  • 1
i pyk kolejne +0,1% dla konfederacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Latarenko: +0.1% więcej debili ujawniło się w społeczeństwie.

Nie wiem co miał twój post pokazać w tym wątku? Że mimo autentycznych faili konfederacji jej rośnie?
  • 0
Widze dwie opcje, obie równie złe. Ludzie w Polsce są beznadziejnie głupi LUB oferta polityczna każdej innej partii jest tak beznadziejna że ludzie wybierają świadomie memcena i Bosaka jako alternatywę.


@running: Jeśli głosują wciąż na pis i konfederację po czerwcu 2023 to ewidentnie są ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@Chris_Karczynski: A co ma jedno do drugiego? xD
Jacy ci konfiarze to są głupi. Nawet nie pamiętają co było w 2015 roku xD W sumie wtedy to byli w podstawówce to nie interesowali się polityką
  • 2
Czemu was tak konfa boli?


@Chris_Karczynski: Nie odpowiedziałeś na pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mnie osobiście boli, bo głosowałem na to środowisko odkąd mam prawo wyborcze i nie mogę uwierzyć jakimi kretynami się okazali. Ruskie onuce wymieszane z katotalibami i posypanem lukrem o hasłach wolnościowych.

Pis rozpie*dolił nam państwo a konfa radośnie dalej krzyczy pispełojednozło i że tvn=tvpis. Ja się wypisuję z tego cyrku spie*dolenia. Konfa skończy