Wpis z mikrobloga

Nie idę na wybory. Każda partia chce dla mnie jak najgorzej (bezdzietny 25latek):
- PIS - mafia, która niszczy nas inflacją i rozkradaniem dla siebie, w przyszłym roku moja śmieciówka wyniesie mniej od minimalnej, morawiecki to agent NWO więc jeszcze zabiorą ci wszystko w imię czegośtam bo zła unia kazała ale nie wyjdziemy a kto nie z nami ten przeciwnik narodu polskiego, ściągają w opór imigrantów z 3 świata
- PO/KO - podpiszemy każdą europejską dyrektywę, fitfor55 speedrun, strefy czystego transportu na całe miasta więc jak masz auto starsze niż 11 lat to #!$%@? (Trzaskowski), przymusowa ekologia, you will own nothing and be happy, a no i rozdawnictwo jak pis, wirtualny piniądz, chcą ściągac w opór imigrantów z 3 świata, podczas pandemii gotowi byli tworzyć obozy koncentracyjne dla nieszczepionych
- Lewica - feminonazism - możliwość wyrzucenia chłopa z własnego mieszkania dzięki samym pomówieniom kobiety (w sumie powyższe też to popierały), nierówne traktowanie w pracy (urlopy menstruacyjne), zmiana przepisów o gwałt tak aby ciężar dowodowy spoczywał na oskarżonym (mężczyźnie) i mimo że przepis niby tego nie mówi to same posłanki lewicy otwarcie o tym mówią, antykoncepcja dla kobiet za free aby móc do woli peklować się z imigrantami z 3 świata, podczas pandemii gotowi byli tworzyć obozy koncentracyjne dla nieszczepionych
- Polska 2050 - Hołownia antysystemowy jak Kukiz, popiera wszystko z KO
- PSL - leśne dziady do trzymania stołków i wchodzenie w koalicję
- Konfederacja - partia dupa, niby promęscy a chcą obowiązkowego poboru do wojska (oczywiście tylko dla facetów, tak samo jak wszystkie powyższe partie), nie zrobią żadnej rewolucji w gospodarce a jedynie zrobią koalicję z pisem,
- Agrounia, z jednej strony wydaje mi się że mogliby robić coś dobrego, z drugiej są niepewni jak chorągiewka na wietrze więc przy byle okazji mogą coś odstawić, finalnie będą tylko robić protesty i krzyki dla rolników a reszta świata nieistotna, a no i lider był za pisem dawniej, nie wiadomo czy nie przytuli ciepły stołek w razie czego.

Nie idę, nie mam po co. Z żadnym ugrupowaniem nie podzielam poglądów. Mam niby wybierać mniejsze zło tymczasem wszystkie partie chcą mi zaszkodzić

#wybory #bekazprawakow #bekazlewactwa #bekazpisu #bekazopozycji #polityka
SzubiDubiDu - Nie idę na wybory. Każda partia chce dla mnie jak najgorzej (bezdzietny...

źródło: st,small,845x845-pad,1000x1000,f8f8f8

Pobierz
  • 24
@SzubiDubiDu: W prezydenckich sprawa prosta, mój głos na Domino Jachasia, przy parlamentarnych problem, bo nie wiem czy kosmici zjednoczeni mają swoje listy. Cóż, od biedy sobie ich dopiszę i zaznaczę ¯\(ツ)/¯
@SzubiDubiDu:
Ale to tak nie ma że będzie partia z którą się zgadzasz w 100% bo wtedy jesteś twardy elektorat czyli stare baby z pisu i kuce z konfederacji. Mówią że zgadzają się 100% a nawet nie znają dokładnie programu i co sobą reprezentują. Tylko ich zgoda polega na tym że słyszą co chcą usłyszeć.
Wybory do sejmu to sztuka kompromisu bierzesz sobie wszystkich i wybierasz tych co najmniej cię #!$%@?ą
@SzubiDubiDu: jak masz 25 lat to co szkodzi ci zagłosować po prostu przeciwko pisowi, lub z prostą logiką typu "lubie swobodnie podróżować, więc zagłosuje na kogoś kto nie gada bzdur o wychodzeniu z unii" lubię zajarać/ nie lubię kościoła/ ważne jest dla mnie rolnictwo/ chce robić zakupy w niedziele, nie chcę ludzi pokroju Glapinskiego w NBP itp/itd. W Polsce mamy aktualnie sytuację kryzysową, a kolejna kadencja pis to zbyt mocny cios
lubie swobodnie podróżować, więc zagłosuje na kogoś kto nie gada bzdur o wychodzeniu z unii


@gardzenarodowcami: ale gdy była pandemia to inne partie też chciały zabronić mi podróży bo nie mam paszportu kowidowego a nie wiem czy za rok nie będize kolejnej pandemii (,)

@K_O_R_N_I_K na razie to z żadną nie zgadzam się nawet w 50%
@SzubiDubiDu: prawda, ale sytuacja pandemiczna to też dość specyficzna sytuacja, która za naszego życia zdarzyła się raz i nie wiadomo czy jeszcze się zdarzy, a pewnie sam w przypadku jakiejś groźniejszej pandemii, chciałbyś, żeby rząd podejmował jakieś protekcyjne działania, zamiast dać ludziom umierać. Zasadność tego wszystkiego to osobna kwestia, ale na tle jakichś Niemiec, Nowek Zelandii, Chin czy Australii to u nas było dość luźno xd
ytuacja pandemiczna to też dość specyficzna sytuacja, która za naszego życia zdarzyła się raz i nie wiadomo czy jeszcze się zdarzy


@gardzenarodowcami:

( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@SzubiDubiDu: Teraz pandemii nie ma więc postaw jednego plusa która umożliwi ci podróżowanie po całej europie i świecie. I nie jest obrażona na wszystkich.
I zrób tak z każdą rzeczą i ci co mają najwięcej twoich plusów są twoimi typami do zagłosowania na nich.
@SzubiDubiDu: no temat jest tak spolaryzowany, że ciężko dyskutować, ale pewności, że tak będzie nie masz tak samo jak i ja, jeżeli nie będzie tak jak mówisz to wyjdzie, że opierałeś się na czymś mało istotnym dla twojego życie bo równie dobrze może się okazać, że spora część osób, która postrzega pandemie jako "czynnik losowy", a nie spisek ma rację xd
@SzubiDubiDu: jak nie pójdziesz na wybory to praktycznie działasz na korzyść tego, który ma największe poparcie - w tym wypadku PiS.


@Kryspin013: głosując na partię, która nie będzie mieć więcej niż próg wyborczy to zadziała to tak samo.

@SzubiDubiDu szukaj tego co Cię łączy a nie dzieli. Strategia nienawiści jest dla malutkich. Nie patrz na kiełbasy wyborcze - tylko głosuj na ludzi. Poszukaj kto startuje w okolicy, kogo znasz i
@SzubiDubiDu: pamiętaj, że brak oddanego głosu, to głos na partię z największym poparciem. Czyli obecnie PiS. Co prawda nie ma na kogo głosować, ale może wolisz cokolwiek innego niż PiS.