Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#pracbaza #prawo #zalesie #bekazpisu #emigracja
Robie w państwowej robcie jako urzędnik. Natłok obowiązków, za jakieś śmieszne 3400 zł do ręki. Dwa lata temu wcisnęli mi system #bdo jak się okazało nasza placówka w ogóle takiego nie prowadziła a powinna. Starałem się wszystko nadrobić i robić zgodnie z prawem i wiedzą którą posiadam - bez żadnych szkoleń - bo szkoleń mi odmówiono. Przyszła kontrola, okazało się że jeden odpad oddajemy pod złym kodem - taki kod odpadu otrzymałem od firmy, która ten odpad od nas odbiera.

Ciul, moja wina.
Nasza placówka ma poprawić wszystko, zapłacić 40 tysięcy kary, a mnie czeka proces w sądzie i dyscyplinarne zwolnienie.

Myślę, rzucić to wszystko i wyjechać zbierać ziemniaki do austrii.
Miałem taki zakres czynności, że nie mam w co ręcę włożyć, jeszcze mi wsadzili to BDO - dodam, że nie miałem tego w zakresie czynności.
To teraz będę miał nasrane w papierach i wyrok.

Ale taki sasin lub inny, który przewalił milionowe pieniądze nie poniesie żadnych odpowiedzialności. Ale, że ja oddałem 10 kilogram świetlówek pod złym kodem i nie prowadziłem ewidencji tego odpadu, zostanę #!$%@? z pracy z gównem w papierach i może wyrokiem za złamanie przepisów dotyczących ochrony środowiska, ale ludzie od turowa dostają nagrody.....

Ja #!$%@?



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
To teraz będę miał nasrane w papierach i wyrok.


@mirko_anonim: gdybys tylko w sadzie mogl przedstawic swoj punkt widzenia jak tutaj XDDDD

Zastanawiales sie kiedykoliwek po przeczytaniu tego co sprawilo, ze zgotowales sobie taki los?
Jak trzeba siebie nienawidzic zeby pracowac w takim miejscu?