Wpis z mikrobloga

neuropki tak straszą koalicją #konfederacja z PiS, a jednocześnie do dziś chwalą liberałów (xD) z PO za to, że w kwestii zamordyzmu covidowego nie dość, że głosowali tak samo jak politycy rządu, to że chcieli jeszcze szerzej łamać konstytucję i wprowadzać zróżnicowanie obywateli na podstawie ich poglądów odnośnie #koronawirus...

Do dziś nie mamy 90% zaszczepionych, więc zgodnie z logiką prezydenta Warszawy ciągle powinniśmy mieć lockdown. Wprawdzie konstytucja tego zabrania, ale inny lider PO twierdzi, że prawny komfort jest nieważny, bo ważniejsze są jego poglądy, czyli według PO: słowa Tuska > konstytucja xD

Sposobem na zwiększenie liczby zaszczepionych w Polsce jest decyzja o paszporcie covidowym. Wiele sfer życia publicznego powinno być dostępnych wyłącznie dla osób, które są przetestowane lub zaszczepione. To nie ekwilibrystyka, akrobatyka czy potrójne salto w powietrzu - powiedział lider Platformy Obywatelskiej Donald Tusk.

Ale zachęta, motywacja. Czyli nie szczepisz się - twoje zbójeckie prawo, ale to będzie oznaczało pewne negatywne konsekwencje. Wtedy ludzie zaczynają kalkulować, liczyć, co im się bardziej opłaca - mówił lider PO.


https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/polska/news-paszport-covidowy-i-konsekwencje-dla-niezaszczepionych-propo,nId,5777582#crp_state=1

#bekazlewactwa #lewackalogika #4konserwy #covid19 #polityka
Pobierz RogerCasement - neuropki tak straszą koalicją #konfederacja z PiS, a jednocześnie do ...
źródło: 595874315a51454c42786378_1630267192YvIYHPfVTOPAqaFHjyDSdG
  • 20
A to jak zamykali ludzi na trzy spusty w domu to nie ma problemu bo juz nie zamykają hehe


@Rabusek: ja nie będę tłumaczył działań związanych z walką z pandemią. Jestem ciekaw jaki plan na tę sytuację miała Konfederacja? Przeczekanie aż starsi sami pozdychają w domach? No bo szczepionkom to część z nich mówiła stanowcze NIET!

Jak się nie ma władzy to zawsze można stać z boku i pluć, bo za
ja nie będę tłumaczył działań związanych z walką z pandemią.


@missioncritical: bo nie da sie ich wytlumaczyc.

Jestem ciekaw jaki plan na tę sytuację miała Konfederacja? P


@missioncritical: otworzyć wszystko tak jakby pandemii nie bylo, jedyna sluszna droga

No bo szczepionkom to część z nich mówiła stanowcze NIET!


@missioncritical: Albo szczepienie albo zamykanie w domu? Super opcja xD

15% konfederacji to efekt wlasnie pandemii, wiec w tym szukaj ich
otworzyć wszystko tak jakby pandemii nie bylo, jedyna sluszna droga


@Rabusek: no i byś potem szczekał na PiS, że nic nie zrobili, a Konfederaci by biegali w maseczkach XD.

15% konfederacji to efekt wlasnie pandemii, wiec w tym szukaj ich popularnosci


@Rabusek: dokładnie! Niezdolni do podejmowania trudnych wyborów krytykują każdy taki wybór, jednocześnie nie dając żadnej logicznej alternatywy. To jest proste - po prostu "oppose current thing" wykorzystane w walce
@missioncritical:

no i masz te paszporty? Masz ten lockdown? Nie?


Przecież były paszporty covidowe na podstawie, których segregowano ludzi. Lockdowny też były. Co z tego, że obecnie ich nie ma skoro fakty zostały dokonane i dopóki odpowiedzialni nie zostaną ukarani to może się znowu powtórzyć. Nie wiem czy masz amnezje, czy mentalnośc zwierzęcia, które szybko zapomina krzywdy, a może po prostu jesteś faszystom lubiącym kontrolować innych.
Przecież były paszporty covidowe na podstawie, których segregowano ludzi. Lockdowny też były. Co z tego, że obecnie ich nie ma skoro fakty zostały dokonane i dopóki odpowiedzialni nie zostaną ukarani to może się znowu powtórzyć.


@jinnoman: Czyli były na czas pandemii i zostały zniesione, tak? Teraz ich nie ma? Czy wziąłbyś odpowiedzialność za śmierć ludzi w domach, gdyby od ciebie zależały decyzje i to ty decydowałbyś, że masz wy#ebane i nic
@missioncritical:

Czyli były na czas pandemii i zostały zniesione, tak? Teraz ich nie ma?


Czyli nie rozumiesz sensu mojej wypowiedzi? Tak?

Czy wziąłbyś odpowiedzialność za śmierć ludzi w domach, gdyby od ciebie zależały decyzje i to ty decydowałbyś, że masz wy#ebane i nic z tym fantem nie robisz?


Dramatyzujesz. Można było zastosowac alternatywne podejście do problemu tak jak to zrobiły Szwecja i Floryda. Najnowsze analizy pokazują, że wyszły na tym lepiej
Czyli nie rozumiesz sensu mojej wypowiedzi? Tak?


@jinnoman: ty nie rozumiesz czym są tymczasowe środki zaradcze na bezprecedensowe wydarzenie jakim była ta pandemia. Jak tam zmiana interpretacji konstytucji? Też już została zniesiona jak obostrzenia, czy też nadal z nami jest?

Dramatyzujesz. Można było zastosowac alternatywne podejście do problemu tak jak to zrobiły Szwecja i Floryda. Najnowsze analizy pokazują, że wyszły na tym lepiej niż kraje z lockdownami.


@jinnoman: znowu spłaszczanie
@jinnoman: przepraszam, ja nie zauważyłem, że ty tu jesteś na krucjacie. Od kiedy nie macie charmanderów w profilowych, to nie tak łatwo was wyłapać. Walcz tam sobie dalej z pandemią, preparatami genetycznymi i przybij piątkę z Braunem jak go spotkasz! Elo!
@missioncritical:

zaradcze na bezprecedensowe wydarzenie jakim była ta pandemia.


Wcale nie była bezprecedensowa. To był ten sam przekręt jak świńska grypa w 2009. Tylko wtedy minister zdrowia nie zgodziła sie na zakup słabo przebadanych szczepionek.

znowu spłaszczanie tematu do poziomu "he he ten kraj\stan zrobił tak i było tak, więc w Bolsce też by tak było mówię ci mieciu, a teraz polej".


Ja tak nie robie. To ty sobie to tak