Wpis z mikrobloga

gdy wojna jest w Polsce i to ty #!$%@? na zachód, ale jakiś mały przegryw nakręca inbę w komentarzach, że powinni cię wywieźć z powrotem do kraju


@piotrass007: Dlaczego byś miał #!$%@?ć na zachód a nie służyć w armii lub działać na jej rzecz na zapleczu frontu?
@Marsoni: szczerze to ja bym bardziej te szare myszki studentki co nic nie robią tylko się #!$%@?ą na front wysłał. chłopakom przyda się trochę rozrywki a i jak mądrzejsza to trening na sanitariuszkę przejdzie. chlopów zostawmy, bo to najczęśniej ludzie uciekający za chlebem więc niech pracują i płacą podatki w polsce, brakuje nam siły roboczej.
@mroznykasztan: Ponieważ widzę na przykładzie wojny na Ukrainie do czego prowadzi walka na froncie. Potrzeba ludzi w sile wieku i dyspozycji, po wojnie osoby z ubytkami psychicznymi i fizycznymi są nikim. Mam jedno życie i ciało i sprowadzenie go do roli rozsmarowanego naleśnika z dżemem w okopie jest ostatnim moim marzeniem. Oczywiście nie wiem, co by się mogło dziać w momencie inwazji na Polskę, więc niczego nie wykluczam. Jednak stygmatyzowanie Ukraińców,
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.